Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor erosodik a terhessegi...

Mikor erosodik a terhessegi teszt?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Ket nappal mensi elott teszteltem, halvany volt, de pozitiv. Tegnap kellett volna megjonnie, sehol semmi, viszont ugyan azt erzem mint mikor megvan. Szur az alhasam, sokszor kisugarzik a combomba is.

A kerdesem az lenne, hany nap mulva kellene erosodnie?ugy szeretnem mar latni hogy eros pozitiv🥺



2023. júl. 28. 08:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia nekem sose lett erősebb és 2 fiam van :)ne stresszelj..várj pár napot és csinálj újat
2023. júl. 28. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Egészséges terhesség esetén a hcg homonnak 2 (max 3) naponta kell duplázódnia. Ez alapján mára láthatóan erősödnie kellene. De!

Mivel a vizelet hcg-tartalma a nap folyamán ingadozhat, így nem kell megijedni, ha mégsem feltűnő az erősödés. Ajánlott a reggeli első pisiből tesztelni.

A másik dolog, hogy sok múlik magán a teszten, van, amelyiken szinte sosem lesz olyan erős a tesztcsík, mint a kontroll.

Ezeken felül még lehet eltérés abban is, hogy kinek hogy választódik ki a vizeletébe a hcg...

Ez tehát sok tényezős, ha mindenképp a hcg szint emelkedését szeretnéd ellenőrizni, akkor a vérvétel a legbiztosabb megoldás, ha pedig egy erős tesztet szeretnél eltenni emlékbe, ahhoz én a Facelle tesztet javaslom, nekem azon volt a legszebb a két vonalam 🙂

2023. júl. 28. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
25-ös xepillel teszteltem, azon halvány volt, majd csináltam (késés után 4 nappal délután) egy facelle 10-es kazettásat, hogy el tudjam tenni emlékbe, azon már erősebb volt a t csík, mint a c.
2023. júl. 28. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
szia, mi lett azóta,ha szabad kérdezni?
2023. júl. 31. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Szia, ezt tegnap csinaltam. :)

[link]

Jovohet penteken megyek nodokihoz hatha mar tud valamit mondani.

2023. júl. 31. 14:43
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
szuper. akkor halkan gratulálok :)
2023. júl. 31. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen. :) Picit parazok hogy semmit nem fog latni, de probalok pozitivan hozz allni es nem stresszelni. Meg furcsa hogy a kemeny melleken es a barmikor elaludnek erzesen kivul nincs semmi. Neha szurkal a hasam de ennyi.
2023. júl. 31. 14:52
 8/8 anonim ***** válasza:

3. vagyok.

Nekem az egész terhességem alatt alig volt valami. Az elején fájt kicsit a mellem, aztán utána fáradékony voltam. Második trimeszter közepe-vége felé jött az állandó pisilés, harmadik trimeszterben meg a gyomorégés.

Ha nem rúgott volna a kisfiam, akkor kb. a 26-28. hétig simán mondhattam volna, hogy kicsit felpuffadtam, mert a pocakom se volt hatalmas. Mikor szülni mentem, megkérdezték, hogy mit szeretnék? (24 hetesnek néztek) Mire közöltem, hogy elfolyt a magzatvizem, szóval valószínűleg szülni :D

2023. aug. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!