Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem erosodik a masodik csik?...

Nem erosodik a masodik csik? Elhalt terhesseg?

Figyelt kérdés
Ha 2hete kesik, volt pecsetelo verzes de mensi sehol es a terhessegi teszten a masodik csik nagyon nagyon halvany es ugy kell keresgetni meg forgatni es csak ugy latszik de tobbszori teszteles utan is ugyanolyan gyenge a masodik csik, akkor korai szakaszban megallt a fejlodesben es ezert van ez?

2017. nov. 12. 09:07
 1/7 A kérdező kommentje:
Bocsi most latom hogy valaki pont ma irt ki hasonlo kerdest, bar az en esetemben kb 2het kesesrol van szo, nala nem
2017. nov. 12. 09:10
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Az elso pozitiv teszted mikor volt? Az is mar kb ket hete?

Ha igen, akkor inkabb keress fel egy orvost. Ilyenkor mar ultrahangon latni lehet a terhesseget, illetve vervetelre is elkuldhet az orvos, hogy a hcg szintet megnezzek (akar ket alkalommal is, mert abbol latszik, hogy megfelelo tempoban emelkedik-e).

A tesztek erossegebol ne vonj le semmilyen kovetkeztetest, nem erre valo.

Erosen javaslom a vizsgalatot.

2017. nov. 12. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha keresgetni kellett rajta az inkább száradási csík lehetett. 2 hét késés mellett szép pozitív tesztnek kellene már lennie!!

Szerintem nem terhesség hanem más áll a háttérben. Keress fel egy orvost.

2017. nov. 12. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat. Egy hete voltam orvosnal de nem latott semmi, masfel het mulva kell visszamennem ha nem jon meg
2017. nov. 12. 10:42
 5/7 A kérdező kommentje:
Az elso nagyon halvany pozitiv tesztem masfel vagy 2 hete volt de azt is ugy kellett keresgelni. 1 teszt kivetelevel mindegyiken volt egy ilyen nagyon halvany (xepil, amazon, cyclotest, valami dm-es)
2017. nov. 12. 10:45
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem az en kerdesemet lattad,az elso keresgelos halvany tesztem 1hete volt,es azota se erosodott de mensi se sehol. En holnap hivom az orvosomat es megyek mert nem szokott ilyen lenni. Drukkolok hogy minden rendben legyen nalad! 😊
2017. nov. 12. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszonom hogy irtal, sok sikert kivanok neked. Majd irj hogy mit mondott a dokid. En jovohet szombaton kell teszteljek megint es jovo hetfon kell visszamenjek az orvoshoz addig varnom kell sajna.
2017. nov. 12. 12:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!