Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menyire nehéz 1 petefészekkel...

Menyire nehéz 1 petefészekkel a teherbeesés?

Figyelt kérdés

És leírnátok nálatok hogy volt?

Sajnos többszörös méhenkívüli terhesség miatt elkelett távolítani az egyik petefészkemet, ez történ tavaj agusztusban és azóta nemsikerült teherbeesnem

Doktor szerint minden rendben van velem


2023. aug. 1. 17:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ugyanannyi esélyed van. A hormon ugyanúgy termelődik egy petefészekkel is, mivel ami megmaradt, átveszi a másik szerepét is. Ugyan ez van ha megmarad a petefészek egy oldalon és csak a petevezetéket veszik ki az egyik oldalról. Nekem így van, kivették a bal petevezetékemet és a doki azt mondta, hogy minden hónapban ugyan annyi az esély mint két petevezetékkel, mert amelyik megmaradt, át tudja szippantani a megérett petét akkor is, ha az pont azon az oldalon érett meg ahonnan kivették.
2023. aug. 2. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

De jó, köszi :)

De ettől függetlenültervezzük a lombikot mivel már 34vagyok és sürget az idő is :)

2023. aug. 2. 14:10
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is most töltöttem a 34-ezt. :) Kicsit bennem is bennem van, hogy jó lenne megsürgetni a dolgot. De a lombiktól félek.
2023. aug. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Neked is az elsölő baba lenne? És mióta próbálkoztok?
2023. aug. 2. 20:04
 5/7 A kérdező kommentje:
És mi miatt vették ki a petevezetékedet?
2023. aug. 2. 20:05
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Első baba lenne igen. Januárban kezdtünk el próbálkozni. A második hónapban össze is jött, de akkor az méhenkívüli lett, a bal petevezetékem sajnos szétrepedt, ki kellett venni. Műtét után vártunk 2 ciklust, majd elkeztünk próbálkozni újból. Eddig 2 ciklus nem jött össze. Reméljük minden rendben lesz ès hamar össze jön majd. Próbálunk pozitívak lenni.
2023. aug. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Drukkolok :) igen, remélem a pozitív hozzáállás segít
2023. aug. 3. 17:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!