Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van itt olyan aki 35-45...

Van itt olyan aki 35-45 között vállat újabb gyermeket?

Figyelt kérdés
Sikerült? Tapasztalatok?

2023. aug. 3. 11:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
76%
Nem személyes tapasztalat, de a környezetemben rengeteg ilyen ember van, pár hónapon belül sikerült mindenkinek ( csak annak volt több idő, aki első gyereket vállalt így).
2023. aug. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Az en kornyezetemben eleg sokan vallaltak 35 utan, akar elsot is.

Egeszsegesek es nem is kellett sokat probalkozni.


Van olyan tobb is is, akinek 20as evei elejen szuletett, majd 15 evre ra kisteso es ott sem volt gond.

2023. aug. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Szuper ❤️
2023. aug. 3. 12:02
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

34 voltam az első gyereknél 9 honapot vártunk rá.

40re született meg a második gyerkőc. 1 év alatt 2 vetélés és 1 sikeres terhesség kezdete.

2023. aug. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
36 évesen jött össze a második gyermekünk gyakorlatilag pár hónap alatt.
2023. aug. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
0%

41 évesen szült a kollégám felesége. Második házasság mindkettőjüknek, akartak közös gyereket.

A gyerekem osztálytársa 13 éves, anyukája most 53 éves.

Hát nem tudom. Pár éve még azt gondoltam, sosem késő gyereket vállalni. Ma már egy 13 éves kamasszal már nem gondolom így.


A gyerekvállalás témában valahogy mindig csak addig látnak a szülők, hogy megszülni, és a csecsemőkor. Pedig a babából lesz kisgyerek, iskolás, kamasz, középiskolás majd felnőtt.

Nagyon kíváncsi lennék ezekre a gyerekekre, felnőttként hogyan gondoltak a gyerekkorukra, a szüleikre.

Nyilván nem megyek bele a halandóságba, hiszen az ember bármikor meghalhat, korra tekintet nélkül.

Soktényezős a helyzet, annyi bizonyos, nem egyszerű kérdés, amire a válasz fekete vagy fehér.

2023. aug. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
43%

Bocs, lemaradt:

mindkét esetben többedik gyerek volt már, és természetes úton fogant, de császármetszéssel szültek.

2023. aug. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Több ismerősöm és családtagom szült 35-37 között mostanában. Volt akinek nehezebben jött össze, változó kinek mennyi idő alatt. Személy szerint 40 után nekem már nem lett sikeres terhességem. Bár a fogantatás könnyen ment, de a babák nem maradtak meg.
2023. aug. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
36 és 38 évesen szültem. A nagyobb elsőre, a kisebb a harmadik hónapban jött össze. Problémamentes volt mindkét terhesség, 8 és 6 évesek a lányok, mindenki remekül van. Ami fáraszt (a 20 ezredik "anya nézd") az 25 évesen is zavart volna. A teendőket bírjuk, aktív életet élünk.
2023. aug. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
39 volt anya, mikor a második kistesóm született (minket, két nagyot még 30 alatt vállalt). Azt mondta (mikor már az én gyerekeimről beszélgettünk) hogy neki mindig elsőre megfogant a baba, de 41 évesen a negyedik már nem jött össze, pedig még szerették volna. 40 évesen már nehezebb volt neki a babával, végül nem bánta, hogy nem kellett már két kicsivel megküzdenie.
2023. aug. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!