Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 21.napi vérvétel, LH csúcs...

21.napi vérvétel, LH csúcs utáni 5.napon túl korai volt?

Figyelt kérdés

Sajnos figyelmetlen és tájékozatlan voltam ezzel kapcsolatban..


Ma reggel voltam 21.napi vérvételen, azzal viszont nem voltam tisztában, hogy ovu utáni 7.nap körül kellett volna, hogy menjek ..


Lesz így “értelme” a kapott eredményeknek?



2023. aug. 4. 16:17
 1/10 anonim ***** válasza:

A 21. napi progeszteronszintből egyébként is csak annyit lehet megállapítani, hogy megtörtént-e az ovuláció vagy sem.

Ennyit meg valószínű így is lehet belőle látni.

2023. aug. 4. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat 😊



40,32 nmol/l szerepel a papíron

2023. aug. 4. 18:52
 3/10 anonim ***** válasza:
Akkor biztosan van ovulációd, és ez a vizsgálat kb. erre is elég.
2023. aug. 4. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Teszttel is követtem, azért is írtam a 16.napot fentebb


Bízom benne, hogy megrepedt a tüsző 🥺 az már “félsiker”


Egyszer csak kopogtat az a gólya hozzánk is már :)

2023. aug. 4. 19:20
 5/10 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Sikerült ebben a ciklusban a baba?
márc. 20. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

5#

Nem sajnos, még azóta sem


Mostmár kicsit tovább haladtunk az üggyel, orvosi segítség által is próbálkozunk lassacskán :)


Ti is próbálkoztok?

márc. 20. 15:05
 7/10 anonim ***** válasza:

Sajnálom, de eljon Hozzátok is 🤞🤞

Igen, 1.5 éve varat már magára, első closty kura után pénteken megyek vérvételre. Meglatjuk, mert fura volt az LH tesztem és nagyon időzítve akarta a doki az együttlétet (ellenben velünk:D).

Mi 3 hónapot kaptunk mar csak, mert férfi oldalon is van gond, aztán IVF.

Nektek milyen orvosi segítség van most?

márc. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Nálunk is hasonló ideje 🥺


Mi már elkezdtük a meddőségi központos folyamatokat, áprilisban lesz a záró konzultációnk, akkor derül mi merre visz az utunk (eddig valószínűleg inszem, de a doki majd eldönteni gondolom 😊) reméljük abban vagy max a következő hónapban elkezdődhet a folyamat nálunk


Mit nézetsz a vérvételen most?

Akkor ezek szerint már sok kivizsgálásotok már Nektke is meg van?!


Peteérésed akkor nem az igazi? Clostyhoz nem nagyon értek bocsi, nem pontosan tudom mire szolgál 😊

márc. 20. 18:54
 9/10 anonim ***** válasza:

21.napi progeszteront nézetek most. :)

Igen, már nagyon sok megvolt, kiderult egy PM alulmukodes és IR is. Előbbi már tavaly nyár végén, de most jutottunk el oda hogy végre be tudta állítani a doki a megfelelő adagot. Az IR elég friss még, 5hete tartom a spec étrendet, de nagyon nehezen viselem már most. 🙈 nyilván az én egészségem a legfontosabb, szóval a babatervezesen túl is ezt muszáj lesz tartanom.


A clostilbegyt egy peteerest serkentő bogyó, 5 napig kellett szednem és két szép nagy tuszot hozott a hónapban. :) viszont a jobb oldali petevezetekem nem atjarhato sajnos, (és az egyik azon az oldalon lett), így igazából csak 1ben reménykedem. De egy is elég csak jó legyen. :) sokszor kimaradt az elmúlt 1 évben és ezért próbálkozunk most ezzel.

Nálunk az inszemet nem is mondták, gondolom nálunk akkor az nem játszhat, bár nem is tudom.


Itthon csináljátok a meddőségi kezelést?


Drukkolok Nektek nagyon! Aztán annyi sok csodát olvasni...


Van olyan, ami Nálatok már kiderult hogy hátráltató?

márc. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Írtam privátban ! 😊😊
márc. 22. 10:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!