Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Magyarországon van ilyen...

Magyarországon van ilyen lehetőség?

Figyelt kérdés
Szóval nagyon szeretnék gyereket de párkapcsolatot meg házasságot eggyatalán nem,szóval egyedül álló szülő szeretnék lenni.Magyarországon van olyan klinika vagy sperma bank aki beültet spermákat egyedülálló nőknek? Pénz nem gond de nem tudom hogy hova fordulhatnék.
2023. aug. 4. 19:19
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
27%
Miért nem keresel egy férfit, aki csinál neked gyereket, és szerződésben megállapodtok arról, hogy semmi köze nem lesz a gyerekhez, és senkinek nem árulod el, hogy ő az apa?
2023. aug. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:
Ez mondjuk nem rossz ötlet
2023. aug. 4. 19:25
 3/36 anonim ***** válasza:
89%

Csak akkor ha bizonyítottan meddőségi problémával küzdesz.


Ha nincs ilyen problémád akkor külföld, vagy csak simán feküdj le egy random csávóval ovulációkor (csak legyél annyira fair hogy utána nem keresed gyerektartásért).

2023. aug. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 babyboom567 ***** válasza:
100%
Nincs ilyen szerződés.Ha elismeri,hogy ő az apa,akkor,lesznek jogai,és kötelezettségei.
2023. aug. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
Akkor meg simán, védekezés nélkül szexelnek, aztán ha sikerül a nő szakít vele és soha nem szól róla.
2023. aug. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
100%

#1! Ilyen szerződés nem köthető. A biológiai apa bármikor perelhető, amellyel kötelessége is keletkezik, ezért nem nagyon vállal ilyet férfi.

Kérdező! Otthon vagyok a témában, mert én is ebben vagyok. A "spermabank" nem ültet be semmit. Az 2 két külön dolog. Meddőségi központ foglalkozik vele. Bizonyos kor fölött, ha bizonyíthatóan máshogy már nem lehetne gyereked, vállalhatsz egyedül. A beültetés donor spermával történik, amiért fizetned kell.

2023. aug. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:
5ös oké hogy lefekszek vele de vajon bele megy a férfi abba hogy ne védekezzünk
2023. aug. 4. 19:44
 8/36 anonim ***** válasza:
100%
Ha a pénz nem akadály, akkor irány Szlovákia. Nekem folyton dobálja most fel a hirdetéseit valami meddőségi klinika, ahol kb. katalógusból válogathatsz donorokat. És akkor nem kell átverned senkit, és nem kell félned attól, hogy elkapsz valami random pasitól egy jó nemi betegséget, és az ő reprodukciós jogait sem sérted.
2023. aug. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
52%
Örökbefogadás?
2023. aug. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
84%

#7! Hát, nem. Ezt nagyon sokan tanácsolják, mintha olyan egyszerű lenne. Értelmes férfi védekezik. Ha nem védekezik egy egyéjszakas kapcsolatban, akkor mással se. Abból előbb lesz valami finom nemi betegséged, mint gyereked. De te tudod.

#6

2023. aug. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!