Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Magyarországon van ilyen...

Magyarországon van ilyen lehetőség?

Figyelt kérdés
Szóval nagyon szeretnék gyereket de párkapcsolatot meg házasságot eggyatalán nem,szóval egyedül álló szülő szeretnék lenni.Magyarországon van olyan klinika vagy sperma bank aki beültet spermákat egyedülálló nőknek? Pénz nem gond de nem tudom hogy hova fordulhatnék.
2023. aug. 4. 19:19
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
#20 Értem, valóban nem lehet könnyű csak donor szerepre találni valakit. Érdekből hamarabb benne van egy férfi, mint csak úgy a semmiért, főleg hogy utóbbi a gyerektartástól, átveréstől is tarthat. Mondjuk ezt a semmi köze hozzá, nem apát akarok részt nem pontosan értem. Egy gyerek életében azért jó ha van apafigura, főleg ha nagyobbacska lesz és hiányzik neki.
2023. aug. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
55%

#21!"Egy gyerek életében azért jó ha van apafigura, főleg ha nagyobbacska lesz és hiányzik neki."

De ennek mi köze a kérdéshez? Az, hogy te mit gondolsz az apafigura szükségességéről, teljesen irreleváns. Leírta érthetően: "párkapcsolatot meg házasságot eggyatalán nem,szóval egyedül álló szülő szeretnék lenni."

#20

2023. aug. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:

Én szívesen vállalom a dolgot :D

De csakis szerződéssel

2023. aug. 30. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
#23! Sajnos, nem lehet ilyenre szerződést kötni. Én benne vagyok egy ilyenben női oldalról. Természetesen én nem fogok követelni semmit, de ha lenne szerződésünk és én mégis megőrülnék, apasági pert indítanék, a szerződést semmisnek tekintenék, mert a gyermek érdeke az első. A gyerektartás neki JÁR, nem az anyának.
2023. aug. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:

#24 csak kell valami legyen,pláne ha más szemszögből nézzük a dolgot vagy ha alaposan kutatnánk hogy mi a helyzet,nem?

Amúgy végül meglett a dolog,belement a másik fél szerződés nélküli dologban,vagy csak szeretted volna?

Vagy hogy érted hogy benne vagy ebben a dologban?

2023. aug. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:

Igen, ő eleve így vállalta, tudja, hogy nincs olyan lehetőség. Megbízik bennem, én meg nem élek vele vissza. Nekem gyerek kell, nem gyerektartás. Még folyamatban van, sajnos, még csak egy vetélésig jutottam. Reméljük, legközelebb megmarad már.

#24

2023. aug. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:

Aha,értem

És régi ismerős vagy vad idegen volt hogy így megbízik benned?

Uhh nagyon sajnálom,fog az sikerülni,szurkolok!!

2023. aug. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:

#27! Először idegen volt.

Köszi, remélem én is 😁

2023. aug. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:

#28 hú az igen;)

Nemtudom de így egy normális ember nem menne bele szerintem,bárki is legyen az aki először idegen de ettől függetlenül hajrá!

2023. aug. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
#29! Szerintem se, de a normálisság nem volt feltétel 🤣
2023. aug. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!