Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Magyarországon van ilyen...

Magyarországon van ilyen lehetőség?

Figyelt kérdés
Szóval nagyon szeretnék gyereket de párkapcsolatot meg házasságot eggyatalán nem,szóval egyedül álló szülő szeretnék lenni.Magyarországon van olyan klinika vagy sperma bank aki beültet spermákat egyedülálló nőknek? Pénz nem gond de nem tudom hogy hova fordulhatnék.
2023. aug. 4. 19:19
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:

Imádom hogy teis így gondolod és belementél😂

Jogos,neked semmi veszitenivalód nincs,csak ne az apja eszét örökölje 🤣

2023. aug. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
#31! Úgy tudom, az intelligencia anyai ágon öröklődik, szóval azzal nem lesz baj😂 Még a szépséggel lesz probléma, de ha szerencséje lesz, abban tesómra üt.😀
2023. aug. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:

#32 Hát,ilyenről nem feltétlen tudok,de bizunk benne 😆

Hú nemtudom ,de mintha többször hallottam volna hogy többségben apàra és nagypapára szoktak ütni a gyerekek

2023. aug. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
#33! Nem biztos. Tesóm gyereke például rám hasonlít. De mindegy is, saját gyerekem, úgyis szeretni fogom🤷🏼‍♀️
2023. aug. 30. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
Akkor hátha.jah nyilván,most ez egy ponén
2023. aug. 30. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:

#35! Hát, bízom benne 😂

Na jó, ne offoljuk szét teljesen szegény kérdező kérdését.😁

2023. aug. 30. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!