Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Magyarországon van ilyen...

Magyarországon van ilyen lehetőség?

Figyelt kérdés
Szóval nagyon szeretnék gyereket de párkapcsolatot meg házasságot eggyatalán nem,szóval egyedül álló szülő szeretnék lenni.Magyarországon van olyan klinika vagy sperma bank aki beültet spermákat egyedülálló nőknek? Pénz nem gond de nem tudom hogy hova fordulhatnék.
2023. aug. 4. 19:19
1 2 3 4
 11/36 A kérdező kommentje:
8as Szlovákiának a klinikáját én is néztem csak az a baj hogy nem tudok szlovákul.
2023. aug. 4. 20:14
 12/36 anonim ***** válasza:
100%
#11! Ott vannak magyarok, pont azért, mert nagyon sok magyar jár át.
2023. aug. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 A kérdező kommentje:
Szuper köszönöm
2023. aug. 4. 20:37
 14/36 anonim ***** válasza:
100%

Oljetek meg. De inkább ne legyen gyerekem mintsem valami sz@rt elkapjak.

Hogyan lehet ilyet tanácsolni? És hányszor feküdjon le vele?

Vagy Szlovákia, vagy látszat kapcsolat valakivel amíg teherbe nem esel, aztán kidobod.

2023. aug. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
19%

Miért kellene ehhez klinika, főleg Szlovákiai?!

Ismerősömnek tanyája van, a tehenek minden évben ellenek, de bika még sose járt ott. Mesterséges megtermékenyítésnek hívják, inszeminátorral csinálják, a spermát felszívják, azzal a hüvelybe helyezik, és kész is a terhesség. Ezt ott Józsi az alkesz tehénfejő is megcsinálja :D


Embernél meg lehet csinálni kettesben is, de jobb egy nőgyógyásznál, tehát nem kell szexelni!!! Ami a betegségeket, fertőzéseket illeti, egy hív és egy hepa-c teszt elég, de egy vérvizsgálat többet is kimutat.

2023. aug. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
0%
#15! Hemzseg az ország azoktól a férfiaktól,akik dugni nem akarnak, csaj 20évig gyerektartást fizetni, ha a nő mégis úgy dönt, hogy többe kerül a gyerek, mint gondolta.🤣 Természetesen örömmel járnak STD szűrésre is.
2023. aug. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:

#16 Miért ne lenne olyan férfi, aki dugni nem szeretne, csak gyereket? A napokban is volt hasonló kérdés: https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..


A gyerektartást meg hagyjuk, fizu 20 %-a, az átlag 300 ezernél cca 60 ezer, milyen sóher az aki ennyit sajnál kiadni a gyerekére?!

2023. aug. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
0%

#17! Igen, a kérdésben szereplő szituáció nagyon gyakori. Azért született a kérdés is. A válaszolók is ismernek 2-3 ilyet a szűk környezetükben 🤣

Egyébként jónak mondod, mert nekem pont van egy ilyen "segítőm", pont azért is tudom, hogy nem, marhára nem tolonganak.

#16

2023. aug. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:

#18 A "segítőm" alatt azt érted, hogy lett egy gyereked egy pasitól, aki nem foglalkozik veletek, és pénzt sem ad? Mert az más szitu.

Az eleve nem mindegy, kitől lesz gyereked, pláne ha csak a gyerek kell. Eg ygyári munkás aki 3 műszakban gürizik, persze hogy nem akar veletek foglalkozni, és pénzt se áldozni rá. Ez inkább a gazdagok hobbija, mert ők eleve megtehetik, hogy eltartsanak így egy gyereket. Gondolj már bele: Mondjuk keresel évi 100 milliót, lehet egy normál családod, cserélgetheted a pelenkákat, meg hallgathatod ahogy sír a gyerek... vagy kerítesz egy csajt, aki ezt egyedül bevállalja, te meg egy fullos bigével járod a tengerpartokat, bulizol meg minden, aztán majd amikor szeretnél, foglalkozol a kölyköddel. Amúgy a gazdagoknál azért is gyakori, mert ha felnő a gyerek, fel tudják használni valamire. Pl. felénk egy építési vállalkozó sorban kapja az engedélyeket, mióta egy huszonéves srác az önkori testületében döntő szavazattal rendelkezik (a kis taknyos az utcáról esett be, mert valaki megtolta pénzzel, az már csak hab a tortán, hogy hasonlít kinézetre a vállalkozóra).

2023. aug. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:

#19! A "segítő" alatt azt értem, hogy nem foglalkozik se velem, se a gyerekemmel, mert semmi köze hozzánk, a gyerek az enyém. Donorról volt szó, már a kérdés is arról szól. Arról beszéltem, hogy ilyen férfi nincs sok. Ha apukát és társat szeretnék, akkor párkapcsolatot keresnék, de én nem azt akarok, hanem gyereket, ahogy a kérdésben szereplő hölgy is. Olvasd el a kérdést újra figyelmesen.

#18

2023. aug. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!