Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ilyen körülmények között,...

Ilyen körülmények között, szerintetek teherbe eshettem?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok, alapból hosszú ciklusaim vannak (30-40 nap között, de volt már ennél több is.) Ezügyben jövő hónapban megyek nőgyógyászhoz, ugyanis csak akkorra kaptam időpontot. Egy alkalmazásban vezetem a ciklusaim, és aszerint 8 nappal ezelőtt kellett volna megjönnie, de nem jött. Azért aggódok mert 4 héttel ezelőtt, amikor az applikáció szerint termékeny időszakban lehettem, kiszakadt az óvszer szex közben, viszont csak előváladék kerülhetett belém, mert szerencsére időben észrevettük. Még nem jönne jól egy baba, ezért aggódok nagyon, viszont ilyen hosszú ciklusokkal ugyebár az sem biztos hogy van peteérésem, ezt sajnos biztosra nem tudom. Nagyon nagy okom van aggódni szerintetek? :(
2023. aug. 7. 11:16
 1/8 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem hozzátenni, hogy terhességi tesztet természetesen venni fogok, holnap, vagy holnapután, csak ma sajnos dolgozom, így ma nem sok időm van rá.
2023. aug. 7. 11:21
 2/8 anonim ***** válasza:
27%
Ha, nem élvezett el, akkor nincs okod az aggodalomra.
2023. aug. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a megnyugtató válaszod!
2023. aug. 7. 11:29
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem teljesen igaz,hogy ha nem élvezett el akkor nem lehet baba.

Sajnos benne van a pakliban.

2023. aug. 7. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igen, persze én is tudom, hogy előváladéktól is simán teherbe lehet esni, főleg termékeny időszakban, csak az van a fejemben, hogy ilyen rendszertelen ciklus mellett, ráadásul csak előváldektól nem lehet olyan nagy esélye, de ettől függetlenül én is stresszelek rajta, nagyon…
2023. aug. 7. 11:42
 6/8 anonim ***** válasza:
71%

Ilyen feltételek mellett van esély rá, de nagyon minimális.

Az pedig a másik, hogy ha ez 4 hete történt, akkor hivatalos számítás szerint már minimum 6 hetes terhes lennél, szóval valószínűleg már valamit éreznél (puffadás, mellérzékenység, émelygés, szédülés stb.).

Persze ez sem igaz kivétel nélkül minden terhességre, nekem is csak minimális tünetem volt, ha nem tudom, hogy terhes vagyok, lehez fel sem tűnt volna. És van akinek semmi sincs az elején, de ha parázol is rajta, akkor tuti, hogy legalább már beképzeltél volna valamit szerintem :)

Vegyél egy tesztet, ami 99,99%, hogy negatív lesz (délután is csinálhatod ennyi idővel aktus után), és ha megnyugszol, vélhetően hamarosan meg is jön majd! :)

2023. aug. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a megnyugtató válaszod utolsó! Ha megcsináltam a tesztet, mindenképpen visszajelzek majd! :)
2023. aug. 7. 13:29
 8/8 A kérdező kommentje:
Ma megvettem a tesztet, negatív :). Köszönöm mindenkinek a válaszokat!
2023. aug. 8. 17:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!