Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan kell az LH tesztet...

Hogyan kell az LH tesztet használni? ☺️

Figyelt kérdés
Mikor kell? Hogy? Hányszor? Valaki elmondja? Kissé buta vagyok hozzá. Nagyon szeretnénk kisbabát. Igazából még csak 2 hónapja próbálkozunk, de rossz szokásom hogy hamar feladom a dolgokat😬☺️

2023. aug. 8. 09:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha normális ciklusod van, kb 10. Naptól érdemes elkezdeni, délután 4,6 körül, úgy hogy előtte 2 órát nem ittál, pisiltél. Érdemes nézni a vizeletet, nekem a sötétebb szokott működni, a halvány nem.

Ha rendszertelen a ciklus, akkor érdemes végig tesztelni.

Az lh teszt szinte mindig 2 csíkos, az akkor pozitív ha ugyanolyan erősek a csíkok, érdemes őket megtartani, hogy egymás mellé téve lásd a különbséget közöttük napról napra. És nem feltétlenül erősödik, lehet a semmiből másnap pozitív, és másnap újra semmi.

2023. aug. 8. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm ☺️☺️☺️
2023. aug. 8. 10:23
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi, nem rosszindulatból kérdezem, de azt ugye tudod, hogy a ciklus elsőnnapja a menstruáció első napja?!

Csak azért kérdem, mert néha ilyenkor derül ki, hogy az illető keveri a dolgokat és ilyen apróságon csúszik el a dolog.

2023. aug. 8. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Töltsd le a premom alkalmazást. Ott számolja a napokat is :) Én nekem 27-28 naposak a ciklusaim, de volt 26 napos is. Én pénteken kezdem a tesztelést nekem az lesz a menstrució után a 9. napom. Két fajta tesztet is vettem. Az egyik a Clearblue digitális ovu tesztje a másik pedig a Rossmannba kapható Facelle. A digitálisnál azt írja 4 órán keresztül nem lehet vizeletet üríteni, a simánál elég a 2 óra is, minimális vízfogyasztással vagy inkább vízmegvonással az a biztos :)
2023. aug. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok a ciklus első napjával☺️ csak az a baj nem mindig pontos. 25-29 nap között szokott lenni☺️
2023. aug. 8. 14:01
 6/8 anonim ***** válasza:

4-es vagyok.

Kezd el a 8. napon a tesztelést :)

2023. aug. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha 25,29 nap, akkor 8 10. Napon kezdd el.

És amikor pozitív, onnan kb egy nap mire megtörténik az ovu. Onnan kb 24 órán át életképes a petesejt.

Szóval érdemes 10.nap korültől 2 naponta együtt lenni, es ha pozitív a teszt, akkor mindent bele.

2023. aug. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a segítségeteket😁❤️
2023. aug. 8. 16:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!