Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi a terhesség első jelei?

Mi a terhesség első jelei?

Figyelt kérdés

26 éves vagyok, 6 éve vagyok együtt a párommal és úgy érezzük ideje egy babának. Július 24én voltunk együtt először védekezés nélkül és azóta megint védekezünk csak óvszerrel. Nem szedtem még fogamzásgátlót.

Hétfő óta nyaralok pár napot anyuméknál és sokat megyek pisilni, ez már lehet hogy terhesség? Menstruációm is késik e hónapban. Holnap megyek haza és korai lenne tesztet csináltatni?

Ne nézzetek butának de egy együttléttől is megfoganthatok?

Persze fogunk még próbálkozni de most stresszes időszakon vagyunk túl


2023. aug. 16. 12:35
 1/10 anonim ***** válasza:
81%
Aktus után 14 nappal mutatja ki a teszt.
2023. aug. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

A terhesség első jele az elmaradt menstruáció. Az hogy gyakrabban jársz pisilni az semmi se jelent. Ahhoz meg hogy teherbe ess, pontosan egy alkalom kell. Ha nektek pont a jó alkalomkor sikerült együtt lenni, akkor összejöhetett.

Írod, hogy már késik a menstruációd. Csinálj tesztet és kiderül.

2023. aug. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen létezik olyan, hogy egy aktusból rögtön baba, még ha nem is gyakori. Én inkább azt nem értem, ha tervezitek, akkor utána miért volt óvszerrel?

Hagyd a „jeleket” a fenébe, tesztelj inkább! Ha van baba, ki fogja mutatni, eltelt annyi idő, és késik is a menzeszed.

2023. aug. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Elmarad a menzesz. Utána lehet tesztelni.
2023. aug. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Elmaradt menzesz! Előtte felesleges tesztelni is. A sok pisilés az lehet húgyuti gond, nyaralásnál, medencézésnél gyakori. Ha gyereket akartok, akkor minek a gumi? 1 db együttléttől is lehet, ha az pont peteéréskor volt.
2023. aug. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
88%

Az 1 aktusból született a fiunk 😅 tervezetten, hozzáteszem


Ha késik, akkor tesztelj, elöbb felesleges.

Egyeb tünetet meg ne keress, mert az meg megfeleslegesebb 😅

2023. aug. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
"megfoganthatok" 😅
2023. aug. 16. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

26 évesen ilyeneket nem tudni igenis ciki.

Persze, hog egy alkalomtól terhes lehetsz. Csinálj tesztet

2023. aug. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
65%
Igen van esély rá. De ehhez tudni kellene, hogy milyen hosszúak átlagosan a ciklusaid. Nekem 27-28 naposak és ebben a hónapban a 13.napon volt az ovum. Ha szerinted meg kell jönnie vagy meg kellett volna már akkor tesztelj. Amúgy te nem foganhatsz meg újra :D
2023. aug. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Remélem , nem vagy terhes, ostoba
2023. aug. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!