Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hányadik héttől kezdődnek a...

Hányadik héttől kezdődnek a hányás, hányinger?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Pár napja csináltam egy tesztet amin tökéletesen látszódik a kontroll csík, de a második csík csak halványan. Gyorsan fel is tettem kérdésnek itt az oldalon, hogy babás vagyok-e. Sokan gratuláltak is. A mensim immár 6 napja késik, volt kb.3-4 napig alhasi szurkáló érzéseim és a mellem is érzékeny. Még mindig nem tudom elhinni hogy babás vagyok :)

Rosszullétet nem érzek és arra vagyok kíváncsi, hogy az mikor kezdődik? Azért még egy tesztet csinálok holnap, még sose késett ennyit a mensim. Köszönöm a válaszokat.


2009. jan. 1. 14:33
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia

nekem a hetedik hét elején kezdődött, és bár azóta enyhült, sajnos még mindig nem múlt el! :(

remélem, te megúszod :)

És gratulálok a két csíkodhoz! :)

16 hetes hányógép

2009. jan. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Nekem a 7.héten kezdődött, és egészen a 15.hétig tartott. Alig volt pár étel, amire rá tudtam nézni :-(


Gratulálok a babához, jó egészséget és boldog új évet!

2009. jan. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kb. akkor, amikor az orvosnál először meg kell jelenni, mert a teszt poz.-t mutat. Ahogy az orvos megállapította a "diagnózisomat", h. terhes vagyok, otthon este már émelyegtem. Furcsa egybeesés. van egy gyönyörű 8 éves kisfiam.
2009. jan. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Általában az 5.-6. hét tájékán jelentkezhet, bár nem törvényszerő. Nekem a 6. hét közepén jelentkezett, hirtelen mint egy villámcsapás.

Gratulálok.

2009. jan. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!