Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha hányinger, hányás van a...

Ha hányinger, hányás van a leendő menzesz előtt akkor már ki kellene mutatni a tesztnek, ha terhes lennék?

Figyelt kérdés
Nem tudom beteg vagyok vagy terhes.Éjszaka erős hányingerre keltem (még terhesség alatt sem volt) és hajnalban hánytam is. Nem ettem semmit,amitől rosszul lettem volna. Napon sem voltam. 11-kor tudtam csinálni tesztet,ami elvileg bármelyik napszakban elvégezhető,negatív lett. Minden szagra érzékeny vagyok.
2011. júl. 11. 12:41
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Elvileg, ha tünet van, akkor a teszt is pozitív, de mivel nem reggeli első vizeletből csináltad, lehet attól nega. Holnap reggelt tesztelj, elsőböl Drukkolok!!

Hány napod van még mensiig?

2011. júl. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi, 3 nap.

Reggel ellövök még 1 tesztet.

2011. júl. 11. 13:03
 3/5 anonim ***** válasza:

Hány nappal van a mensi előtt?

Holnap reggel tesztelj az első vizeletből.


Én két nappal a nemvárt előtt iszonyú hányingerre ébredtem és pozitív lett a tesztem.

2011. júl. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Csak akkor, ha terhesség miatt vagy rosszul értelemszerűen. Ha rosszat ettél, akkor nem. :)

Drukk!

2011. júl. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Manka68 ***** válasza:
Ettől az iszonyű melegtől is lehet hányingered, nekem is volt reggel óta, és többen is panaszkodtak a munkahelyemen erre ma. De én tuti nem vagyok terhes, mert épp most van mensim. Napn sem voltam, nem ettem semmi olyat. Várd ki szerintem a mensid idejét, és akkor tesztelj.
2011. júl. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!