Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Újra teherbe esés hány hetek/h...

Újra teherbe esés hány hetek/hónapok keretében lehetséges, reális?

Figyelt kérdés

- 2 napja émelygés, szedek daedalont

- okádni akarnék bizonyos ételektől

- mensim szülés óta még mindig nem volt 11 napja

- 8 hete szülés


Terhes vagyok? Ha igen hogy lehet ez? Elképzelhető? Teszt mikor mutat eredményt? Meddig várjak?


Csak egyszer voltunk együtt párommal és elképzelhetetlen lenne mert nehéz teherbe esnem is.


2023. aug. 24. 19:36
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyszer beindul a dolog, akkor gyakran már olajozottan működik tovább.:-) Simán lehetsz terhes, én az első szülésem után 6 héttel már menstruáltam, szoptatás mellett. 12-14 nappal a fogantatás után már elég jó eséllyel kimutatja minden teszt a terhességet, így számolj, azt nyilván tudod, mikor voltatok együtt.
2023. aug. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%

A két kisebb testvérem között 11 hónap korkülönbség van. Illetve több ilyen és ehhez hasonló testvérpárról is hallottam már, úgyhogy a 8 hét már reális.


Védekezni kéne, az, hogy a szoptatás alatt nem lehet teherbe esni, egy iszonyú nagy tévhit.

2023. aug. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
95%
Amikor szültem, a szobatársam a második babát szülte. A dokija poénkodott vele, hogy akkor 9 hónap múlva ugyanitt. Akkor mondta, hogy ő bizony már a 6 hetes kontrollon terhes volt.
2023. aug. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
88%
Nekem 8 hétre megjött, szóval simán lehetsz terhes, ha nem védekeztetek.
2023. aug. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
89%

Azért egyáltalán nem biztos, hogy az émelygés pont a terhesség miatt van. De elméletileg teherbe lehet esni simán 8 héttel a szülés után. Nyilván akkor is, ha még nem jött meg, mert rögtön az első peteérésednél megtermékenyít.


Nem védekeztetek egyáltalán? A párod beléd is élvezett?

2023. aug. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem mit nem értesz azon, hogy hogyan. Ha védekezés nélkül szexeltetek, akkor miért ne lehetnél terhes? Az hogy nem menstruálrál, attól ovulálhattál. Veszel egy tesztet és megtudod. Ha terhes tüneteid vannak, akkor a teszt már egyértelműen megmondja.
2023. aug. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
83%

Ugyan nem 8 héttel, de 6 hónappal szüles utan estem teherbe védekezés mellett. Mire a fiam 3 hónapos lett már újramenstruáltam, és sosem lettem terhes csak ha tervezetten nem védekeztünk.

Siman lehetsz terhes.

2023. aug. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Valaki már a 6 hetes kontrollra is terhesen megy.
2023. aug. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Miért hiszik azt felnőtt emberek, hogy szülés után védettek a teherbeeséstől?? Nagyanyáink felfogása hasonló, hogy amíg szopizik a gyerek, addig nem lehetsz terhes, ez is hatalmas tevedes.

Lehetsz terhes, igen.

2023. aug. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Azóta sikerült tesztet csinálni?
2023. szept. 14. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!