Lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Kicsivel több mint egy hónapja hogy párommal még eszeveszetten képes voltam szexelni gumi nélkül. Tudom, nem a legjobb megoldás és buta is voltam.

Aztán volt itt egy halvány pozitív teszt, viszont már múlt héthez képest eltelt egy hónap, azon a héten teszteltem megint, viszont az erős negatív lett. Még csak egy halvány csíkocska se volt.

Igaz duci is vagyok, és sokat is eszek, és mások is azt gondolták, hogy terhes vagyok, mert mondták, hogy mint ha nagyobb lenne a hasam.

De hát ha múlt héten negatív lett, akkor csak nem lehetek?

Sajnos nincs úgy be állva, bár eddig 1-2 havonta megjött.


2023. aug. 26. 10:31
 1/2 A kérdező kommentje:
1 hónap alatt már ki mutatta volna gondolom, meg reggeli vizeletből volt, ahogy azt illik általában. Bár ennyi időnél már nem is lenne kötelező a reggeli se.
2023. aug. 26. 10:32
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ha legutoljára 1 hónapja volt aktus, már kimutatná a teszt, délutáni teszt is
2023. aug. 26. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!