Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi lehet a probléma? Terhes...

Mi lehet a probléma? Terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Egész augusztusomat végigstresszeltem ugyanis attól tartok teherbe estem. Július 30-án ért végett a menstruációm, majd augusztus 4-én történt egy-két dolog. Védekezni védekeztünk viszont több okból kifolyólag én nem szedek fogamzásgátló tablettákat. Lehetséges a túlságos paranoia de ha visszagondolok olyan érzésem volt miután a párom elment, mintha bennem ment volna el pedig gumit is használtunk. Akkor nem gondoltam ebbe ennyire bele. A rákövetkezendő két napban is szeretkeztünk, nem emlékszem és nem is gondolom hogy bármi becsúszhatott volna…

Azóta lassan eltelt egy hónap, hányingerem is volt, émelyegtem különböző ételek szagától, brutálisan fel voltam puffadva székrekedésem is van..

A menstruációm annyira nincs beállva, volt hogy 21. napon jött meg, volt hogy 30. de mindig voltak premenstruációs tünetek. Most ezeket annyira nem éreztem. Illetve már a 28. napomon tartok és még mindig semmi. Fehér váladékom van, menstruáció sehol.

Pár nappal ezelőtt csináltattam terhességi tesztet, az negatívat mutatott. Két napja voltam nőgyógyásznál, ultrahangos felvétel alapján megállapította, hogy elvileg nem vagyok terhes.

Akkor mi a teendő most? Szétvet az ideg..Mindig is felelősségteljes voltam.

Várjak még? Vegyek újabb terhességi tesztet, menjek másik nőgyógyászhoz?

Kérlek segítsetek, kétségbe vagyok esve, nem állok készen még egy terhességre. Könyörgöm az okoskodók kerüljenek..:(

19/L



2023. aug. 27. 01:17
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Nekem is 7mm volt a nyálkahártya mikor voltam ràkszűrésen és kb 3 napra rá meg is jött. Nyugi, biztos nem vagy terhes :) Nekem a mellem is menstruáció közeledtével szokott fàjni.

7-es voltam.

2023. aug. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Várjuk a teszt eredményét! 🙏❤️

#2.

2023. aug. 27. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Védekeztetek, csináltál tesztet, orvos is megnézett. Nem is korán mentél. Tuti nem vagy terhes.
2023. aug. 29. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Jöttem az ígért teszt eredményével:)

Ma délután jutottam teszthez, megcsináltam és negatívat mutatott!!

Holnap reggelre maradt még egy, nem tudom megcsináljam-e hisz reggel magasabb a hCG-szint, de ez a ma délutáni is szerintem erősen igazolja, hogy nincsen semmi gond, mindenkinek igaza volt haha.

Igaz, 30. napomon vagyok már, menstruáció még mindig sehol, de azt hiszem teljesen megnyugodhatok:)…

Köszönöm mindenkinek a kommentjét és azt is hogy csak normális válaszokat kaptam. Értékelem!

2023. aug. 29. 22:44
 15/15 anonim ***** válasza:
Amíg ezen aggódsz, addig annál inkább nem fog megjönni. És igazából bármi lehet tünet, de tényleg. Ha feszül a melled, akkor az is lehet, ha nem feszül, akkor az is, ha ilyen a váladék, akkor is, ha másmilyen, akkor is, minden és annak az ellenkezője is. Nekem még a menzesz se egyforma, hol minden bajom van, hol semmi, ugyanígy van 27 napos és 38 napos ciklusom is, sok dologtól függ. Mivel nyáron meghalok a hőségtől, előfordult többször, hogy 3 hónapig nem is jött meg. Volt időszak, mikor minden reggel hányásra keltem, de sose voltam még terhes, csak másra is így reagálok. Tudom, hogy aki nem akar, ahogy én se, az képes állandóan ezen parázni, de az annál inkább kitolja és annál jobban előidézed magadnak azokat a tüneteket, amiket nem akarsz látni. Ez ilyenkor pszichés. Néhány napra felejtsd el és jobban leszel, azt tudom tanácsolni.
2023. aug. 31. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!