Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem lehetek terhes ugye?

Nem lehetek terhes ugye?

Figyelt kérdés

Egy kis háttér sztori, barátommal fél éve együtt vagyunk, de elképesztő bizalom alalkult ki. Vannak veszekedéseink, de alap járaton békés kapcsolat és semmi baj nincs közöttünk. Emiatt elég "hamar" bele mentem hogy aktív legyek szex ügyileg. Annyi a probléma, hogy elég paranoiás vagyok terhesség ügyileg, főleg úgy hogy 16 éves vagyok, és óriási bukó lehet számomra, ezzel tisztába vagyok. Sajnos az sem segít a helyzeten hogy legutóbb nem használtunk védekezést.


Legutóbbi alkalom kb 3 héttel ezelőtt történt, ahol a végen kihuzta és a hasamra élvezett, probléma nélkül. Rá két héttel(pontosabban 13 nappal) megjött a menstruációm, ami 5 napig tartott és élénk vörös színe volt. Viszont múlthét vége fele, egészen tegnapig, nagyon rosszúl éreztem magam, hányingerem volt, fájt a fejem, szédültem, és borzalmasan erőtlennek éreztem magam. (Nem hánytam)

A mai nap viszont úgy érzem elmúlt a hányinger és a szédülés,a fejem még mindig fáj.


A kapcsolatom előtt mély depreszióba estem, és elképesztő mennyiségben fogytam, 64 kilóról 54 kilóra pár hét alatt. A héten újra fogytam 4 kilót így állok 50 kilón.


Lehetséges hogy keverem, sőt annyira szeretném hogy keverjem, inkább leszek beteg mint terhes.


16 éves vagyok a szűleim megölnek ha teherbe esek ennyi idősen, sőt lehet kitagadnak. Nőgyógyászhoz esélytelen hogy eljussak, és a teszthez talán hozzá férek hétvégén.


Eddig ezen a kettőn járt a fejem, hogy vagy depresszió vagy teherbe estem...


Ne szidjatok miatta, így is borzalmasan rosszul érzemagam miatta...



2023. aug. 27. 09:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%

1.) Nem vagy terhes.

².) menj el orvoshoz, mert nem normális a fogyás.

3.) az általad felsorolt tünetek lehetnek a hőség miatt is

2023. aug. 27. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
80%
De, lehetsz terhes, nem tudom mit vártál, hiszen védekezés nélkül szexeltetek. Biológia órád van még gondolom, érdemes lenne néha bejárni, hidd el, sok aggódalomtól menthet meg.
2023. aug. 27. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
99%
De lehetsz terhes. Az, hogy kihúzza, nem védekezés. Előváladékról hallottál már?
2023. aug. 27. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
87%
De ha nem akarsz egyedülálló tini anyuka lenni és anyaotthonban élni, akkor mi a facér' engeded, hogy gumi nélkül telibedugjanak???
2023. aug. 27. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
86%
De azóta megjött neki. Nem valószínű, hogy terhes vagy, kb csoda lenne. Viszont hiába veszi ki, így is lehetsz terhes egy másik együttlétből. Védekezzetek mindig, nincs csak picit beteszem, csak a végét, kiveszem időben, mert az ilyenekből lesznek a meglepi babák.
2023. aug. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
79%

Azt senki nem mondta neked eddig, hogy a teherbe esés ellen az "elképesztő bizalom" semmit nem ér? Akkor én most mondom.


És nem szidni akarlak, hanem jó szándékkal mondtam. Dobd ki ezt a kis hülyegyereket, és szexelj felelősen.

2023. aug. 27. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
97%
Komoly barát lehet, ha még egy gumira is sajnálja a pénzt.
2023. aug. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
11%

Ti nem tudtok értelmezni?


"Legutóbbi alkalom kb 3 héttel ezelőtt történt, ahol a végen kihuzta és a hasamra élvezett, probléma nélkül. Rá két héttel(pontosabban 13 nappal) megjött a menstruációm, ami 5 napig tartott és élénk vörös színe volt."


3 hete voltak együtt és azóta menstruált már.

Hagyjátok már békén a hülyeségetekkel, nem kell paráztatni, nem terhes!

Istenem, megbolondultatok ebben a melegben...

2023. aug. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
98%
De ha ennyire rettegsz a teherbeeséstol, mi a feneert nem tudtok védekezni rendesen?? Komolyan erdekel
2023. aug. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
74%
8as, én az első két hónapban menstruáltam. Annyi volt hogy kissé gyengébb és egy nappal rövidebb ideig tartott, a második hónapban meg enyhe barnázás
2023. aug. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!