Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes, vagy mi lehet...

Lehetek terhes, vagy mi lehet ennek az oka?

Figyelt kérdés
3 eve szedek fogamzasgatlot, soha nem maradt ki egy szem sem, ahogy ebben a honapban sem. Nem szedtem mellette semmilyen gyogyszert, nem hanytam es nem is ment a hasam, igy kizart, hogy barmi ilyen befolyasolhatta. Az elozo verzesem is megjott, azota nem is tapasztaltam semmi problemat egeszen tegnapig. A verzesem elott kb.1 hettel el szokott kezdeni fajni a mellem- ez most 2nappal elobb kezdodott, mint altalaban. Mai szexualis egyuttlet fajdalmas volt es kis verzest is tapasztaltam utana, meg most is kicsit barnazok. Mi lehet ennek az oka? Ugye nem terhesseg?
2023. aug. 27. 18:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Valamilyen gyulladás is lehet. Uccu neki, irány az orvos.
2023. aug. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem akkor fájt az együttlét meg vérzett utána mikor méhszájsebem volt. Könnyen meglehet belőle gyógyulni ha időben elkapják. Érdemes lenne elmenni orvoshoz.
2023. aug. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Már hogy lenne terhesség?

De ha nagyon félsz tőle és az megnyugtat, akkor pisilj le egy 300 forintos tesztet.

2023. aug. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!