Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sosem volt még pozitív, ez...

Sosem volt még pozitív, ez már az szerintetek?

Figyelt kérdés
10-es érzékenységű teszt. A felső a mai, az alsó tegnapi. Ez már pozinak számít? Eddig sosem sikerült elcsípni az LH csúcsot.

2023. aug. 29. 10:56
 1/7 A kérdező kommentje:
2023. aug. 29. 10:57
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A felső pozitív :)
2023. aug. 29. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Gratulálok 🙏🏻
2023. aug. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen, a felső pozitív. :) Holnap is csinálj még 1-et.
2023. aug. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

[link]


Na, ma még pozitívabb 😂

Létezik, hogy nekem a délelőtti tesztelés a célravezetőbb LH szempontjából? Annak idején sosem volt pozitív délutáni/estiből. Viszont a hcg-t meg délután mutatta erősebben a teszt, mikor terhes voltam. Fordítva vagyok bekötve :)

2023. aug. 30. 09:43
 6/7 anonim ***** válasza:

Akkor a mai a jó :)

Ezért is írtam, hogy mindenképp lőjj egyet ma is.

Lehet délelőtt is tesztelni, bár nekem a munka miatt mindig délután 4-5-re maradt a tesztelés és én tudtam így is pozit tesztelni.

Bár hozzàteszem a digitális ovu tesztnél reggel teszteltem mert ott írta a tájékoztató is, hogy lehet.

Amikor az pozi volt délután a sima teszt is az volt.

Sok sikert :)

2023. aug. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi :) Remélem összejön végre :)
2023. aug. 30. 13:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!