Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van olyan hogy a teszt pozitív...

Van olyan hogy a teszt pozitív de sosem annyira mint a kontroll csík?

Figyelt kérdés

1 teszt gyakorlatilag csak én láttam a 2.csíkot (intimed teszt)

2 teszten már sokkal kivehetőbb volt apa is látta

3 teszt látható de nem az a húú de nagyon szembeötlő (gabriel teszt)

4 teszt ugyan olyan mint a 3.(walentin teszt)


2016. márc. 9. 09:17
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Nagyon aggódom hogy baj lehet hogy nem akar erősödni a csík :(
2016. márc. 9. 09:17
 2/16 A kérdező kommentje:
tünetek meg a cicim fáj, vannak ilyen szúró feszítő érések a jobb és baloldalon a petefészkemnél derékfájás.
2016. márc. 9. 09:19
 3/16 anonim ***** válasza:
67%

Semmi jelentősége a csík erősségének, a különböző tesztek nyilván máshogy színeződnek el. Nekem ugyanabból a pisiből (!!!) a 10-es One Step alig színeződött el, a 25-ös Facelle meg egyértelműen. A hcg tesztek nem képesek hormonmennyiséget kijelezni, annyit tudnak, hogy van-e hcg a pisiben, vagy nincs. A színerősség teljesen irreleváns dolog, csak idegesíted magad vele, ezzel ártasz a legtöbbet a terhességednek, hidd el!


Ha van EGY DARAB pozitív teszted, akkor soha ne tesztelj többet, kérj időpontot dokihoz jó két hét múlvára, örülj és LAZÍTS!!!!!

2016. márc. 9. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
2 hét múlva megyek az orvoshoz uh-ra. Akkor szerintetek vérvételt sincs értelme csináltatnom?
2016. márc. 9. 09:25
 5/16 anonim ***** válasza:
68%
Nem arra van kitalálva a teszt hogy mérjük vele a hcg növekedését hanem arra hogy megállapítsuk, egyáltalán van e. Egy pozitív tesztem volt, mindig! 3. Babánkat vájuk és sosem csináltam 77db tesztet higy változik e! 2 hét múkva kb menj dokihoz és ha szerencséd van látszódni fog az embrió és a pulzalás is. De ha nem az sem katasztrófa mert később is foganhatott! Szóval hurrá örülni kell, bővül a család! 😊 ne pánikolj!
2016. márc. 9. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Teljesen flesleges vérvételt csináltatnod! Baba van! Örülj! 2 hét múlva meg már képed is lesz róla 😊
2016. márc. 9. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Tudsz kepet rakni? Nekem feltunoen nem erosodott 4-5 napig, sajnos nem jelentett jot.
2016. márc. 9. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nekem az első terhességemnél szépen erősödött elérte ugyanazt az erősséget a csík sőt... de elhalt a 8. héten sajnos. Most sosem lett olyan erős a csík mint a kontrollcsík én is paráztam, de eddig minden ok 13 hetes vagyok. Szerintem nincs összefüggésben, ráadásul én csak egy fajta tesztet használtam, vaterás one step. Nem a legjobb...
2016. márc. 9. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Ha egyforma márkájú tedzteket csinálsz minden nap és nem erősödik több napon/1héten keresztül, akkor jelenthet rosszat. Mivel különböző teszteket csináltál, így nem mérvadó. Csinálj most egy intimedet, biztosan jó nagy különbség lesz már! gratulálok! :)
2016. márc. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
90%

Istenem... VAN 4 db POZITÍV tesztje! Mi a túróért kellene tovább tesztelgetnie?? Semmi jelentősége a csík erősségének, ha van második, akkor van terhesség, a többit pedig a doki elmondja...


Könyörgöm, nehogy tovább tesztelj. -.-

2016. márc. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!