Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi az esely arra, hogy...

Mennyi az esely arra, hogy megszakitasossal is terhes legyek?

Figyelt kérdés
A baratommal lefekudtem, es mindig letorolte magarol az elovaladekot is, es nem is ment el bennem. Igy mekkora esely van arra, hogy terhes legyek?
2023. szept. 3. 15:44
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
85%

Én nem lettem így terhes évek alatt. Viszont tisztában voltam vele, hogy ez nem is védekezés.

Ha nem akartok gyereket, akkor nem ez lesz a jó megoldás.

2023. szept. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
19%
Sztem nem lehet igy teherbe esni. Mende monda ez. Max akkor ha pasinak folyik a farka amikor all de en ilyen pasival nem taliztam meg. Mindegyik csontszaraz volt. Raadasul sok mindenki egeszsegtelenul el es eszik emiatt is nehezen jon ossze a baba. De en sose lettem megszakitassal terhes.
2023. szept. 4. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
65%
E szerint mindenkinek fizeted a tartásdíjat, aki mégis terhes lesz így?
2023. szept. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!