Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ovulaciós teszt jóstesztként...

Rami337 kérdése:

Ovulaciós teszt jóstesztként használva?

Figyelt kérdés

Ki használt már jóstesztet? Bevállt? Pcom van és szeretnénk babát. 4dpo óta tesztelek reggeli első vizeletből, illetve egyszer próbaképpen este is teszteltem. Aki teherbe esett és használt jóstesztet (10es) vetne az enyémre is egy pillantást?


Vannak tüneteim, derék fájás, hasszúrka és ami eddig nem volt és feltűnt az a krémes fehér folyás. Általában ilyenkor vizes szokott lenni, vagy kb semmilyen

Köszönöm ha időt szakítasz rám!



#terhesség #jósteszt #Peteeres utan pozitiv ovulacios teszt
2023. szept. 4. 12:25
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

[link]


Negyedik dpotól a 8ig.

2023. szept. 4. 12:27
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem szeretnélek elkeseríteni. De augusztusban én is reménykedtem, hiszen az volt az első hónap mikor ovutesztet is használtam a pontos ovulàcióra való tekintettel.

A tünetek amiket leírtàl nekem is voltak (derékfájás, folyás) azért is reménykedtem de napra pontosan megjött. Lh amúgy is jelen van a szervezetben…kb 2x teszteltem lh tesztel menzesz előtt és szép csíkok voltak nekem is rajta. Kívànom, hogy legyen szerencséd :)

2023. szept. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nagyon sajnálom! Remélem hogy hamarosan babázol! Már 2 éve próbálkozunk, több vetélésen vagyok túl, tudom hogy mit érzel :(( Még nem adom fel a reményt, Uh alapján 27.én volt ovum, előtte utánna és ahnap is együtt voltunk. Köszönöm a válaszod, legyen szép napod!
2023. szept. 4. 14:26
 4/13 anonim ***** válasza:
Nem adom fel…:) Mi még csak most kezdtük a próbálkozást. Túl korai lenne, hogy feladjam. Nagyon sajnálom ami veletek történt ! Kívánom nektek, hogy sikerüljön !
2023. szept. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
60%
PCOS-sel egyáltalán nem releváns az ovulációs teszt eredménye. Semmikor sem, nemhogy jóstesztként.
2023. szept. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Én használtam jóstesztnek, amikor a hcg re reagált akkor volt erősebb a teszt amikor felvitte a vizeletet, de száradás után halvány lett(gondolom a hcg re reagált, de mivel lh teszt így nem kötötte meg 9dpon.

De amikor az lh a hcg re reagált a hcg tesztemen is lett halvány második csík

2023. szept. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
#5-nek van igaza.
2023. szept. 5. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Lányok ezt nézzétek..


[link]

2023. szept. 6. 11:12
 9/13 anonim ***** válasza:
Gratulálok! Drukkolok, hogy most minden rendben legyen!🤞
2023. szept. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Kívánom hogy te is mihamarabb babázz!
2023. szept. 6. 15:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!