Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor kellene tesztet próbálni...

Mikor kellene tesztet próbálni (kicsit korai lenne)?

Figyelt kérdés

Szóval, elméletileg aug. 1-jén volt az utolsó menzeszem kezdete, de csak 3 napig tartott és ki is akadtam, hogy ez annyira nem jó így, de időre, 30. Napra érkezett. Múlt hét szerdán, ami már igencsak a ciklusom vége, nem védekeztünk. Egyelőre nem tervezünk gyereket, de az sem lenne baj, ha mégis becsúszna, mert azt leszámítva hogy nem vagyunk házasok, minden adott hozzá, jó a kapcsolatunk, ő is akar gyereket egyszer.


Előtte nem volt sok esély a megtermékenyülésre, mert 2 hétig nélküle nyaraltam (ő máshová ment, ez így volt eltervezve).


Gyakorlatilag ez a ciklus 35. Napja. Múlt szerda óta biológiailag kb. Alig ágyazódhatott be, nem látom értelmét tesztelni. Esetleg vasárnap...


Riogatni nem akarom ezzel amúgy, meg abszolút érzek mensi előtti tüneteket, bár még nem olyan erősek mint máskor... Kicsit stresszes volt ez az időszak, emiatt is késhet talán.


Mindenesetre, ha nem jönne meg, akkor vasárnap előtt nem érdemes tesztelnem ugye?


Dokihoz mindenképp megyek, mert nem oké, ha terhesség nélkül 2 fura ciklusom is volt, aggódom.


27/N



2023. szept. 4. 16:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
76%

Nem, nem érdemes. Aktus után minimum 14 nap, mire van értékelhető eredmény.

Így 30-hoz közel nem ártana kicsit pallérozni az ismereteidet...

De, a 2 fura ciklus még tök oké.

2023. szept. 4. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Nem az ismereteimmel van baj, 7-8. Napon már nagyon korai tesztek is vannak, csak nem megbízhatóak, vasárnap lenne a 10. Nap. :)


De nem is értem miért vártam, hogy nem köt belém itt valaki.

2023. szept. 4. 18:21
 3/13 A kérdező kommentje:

Nem oké 2 fura ciklus sem olyan nőnél, akinek sosem volt ilyen jellegű baja. De örülök, ha neked nem számít a saját egészséged.


Jó eséllyel jövő hét szerdáig megjön, szóval nem veszek tesztet.

2023. szept. 4. 18:23
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, vannak, csak semmit sem érnek azon kívül, hogy a gyártó jól él az eladásukból.😅
2023. szept. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Na erre voltam kíváncsi, akkor nem veszek. :)
2023. szept. 4. 18:25
 6/13 anonim ***** válasza:
58%

De, oké. Tudod, mindig van egy első alkalom. Nem, a leírtak még semmi kórosra nem utalnak. Volt egy gyengébb mensid, utána meg késik, na bumm.

"De örülök, ha neked nem számít a saját egészséged."

Jaj, Cica, az a gond, hogy túl okosnak hiszed magad, aztán meg olyan butaságokat írsz...

2023. szept. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

De mi az Istennek veszekszel? :D Komolyan nem értem. Egy vadidegen ember vagyok, hagyd már rám, ígyis-úgyis el kell menjek éves ellenőrzésre a dokimhoz.


Szép napot!

2023. szept. 4. 18:31
 8/13 anonim ***** válasza:
83%
Ahhoz képest , hogy nem is igazán terveztek gyereket, eléggé rá vagy pörögve.
2023. szept. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
78%
Ciklus vége felé már rég túl voltál az ovuláción.Ovuláción kívül pedig mikor termékenyült volna meg az a szerencsétlen petesejt. Szerintem kizárt.
2023. szept. 4. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
80%
Ismerd meg elöször a ciklusodat így 30 évesen.Mikor van ovuláció és mikor is fogan egy gyerek.
2023. szept. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!