Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A PCOS el tud múlni?

A PCOS el tud múlni?

Figyelt kérdés
2023. szept. 8. 09:53
 1/3 anonim ***** válasza:
69%
Azt hiszem nem mindegy , hogy PCO v PCOS, v h PCO jellegű valakinek a petefészke. Az biztos , hogy teherbe lehet esni, attól függetlenül, hogy valakinek ilyen baja van. Szerintem javítani lehet rajta, hogy teljesen elmúlik nem tudom. Annyira nem vagyok jártas a témában. Nekem azt mondta a nőgyógyász h PCO gyanú. Az endokrinológus végül azt mondta nem az. A kis "cisztàk" eltűntek.
2023. szept. 8. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Tünetmentessé lehet válni de konkrétan meggyógyulni nem lehet belőle. Ez azt jelenti, hogy ha nem figyelsz oda ugyanúgy visszajönnek a tünetek.
2023. szept. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Kezelni lehet, de el nem múlik mint pl egy mandulagyulladás. 3as kezeléssel tünetmentes lehet. Gyógyszer, diéta, mozgás. Mivel elviekben szénhidrát anyagcsere zavar okozza, így az inzulinrezisztanciával általában kézenfogva jár. 160-180g ch diéta és min napi 30 perc mozgás javasolt. Doki pedig írhat fel merckformint vagy hasonló gyógyszert.
2023. szept. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!