Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Okozhat ez gondot teherbeesésnél?

Okozhat ez gondot teherbeesésnél?

Figyelt kérdés
Ovu előtt 3 nappal voltunk kb. együtt, ebből lett pozitív terhességi teszt. Tervezett baba, nagyon örülünk neki, de pont ovura borzasztóan beteg lettem, tüszős mandulagyulladás, antibiotikum kúra, sok fájdalomcsillapító, stb. Jövőhétre van időpontom terhesség megállapításra (8 hetes leszek), de egyre gyakrabban eszembejut, hogy ez a töménytelen mennyiségű gyógyszer és láz nem árthatott vajon neki? Tudom, hogy elvileg még nem, de olyan lelkiismeretfurdalásom van, hogy nem is gondoltam rá, hogy most akár baba is lehet... :( Bármilyen genetikai gondot okozhat ez?
2023. szept. 8. 21:45
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenkor még egyáltalán nincs összekapcsolva kettötök szervezete, semmi nem kerül át a magzatba.

Másrészt genetikai problémát semmiféle gyógyszer nem okozhat, az vagy elöfordul vagy nem, gyógyszertöl függetlenül.

Harmadszor, ha valami ártott volna, akkor azonnal megszakadt volna a terhesség, ilyen korai fázisban még nincs olyan, hogy sérül a magzat és megmarad a terhesség.

2023. szept. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!