Terhes lehetek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Előző hónapban volt egy spontán vetélésem. 4 nappal a várt elött most megjött a mensim (aug.30) megvolt 9 napig. Ma csináltam pusztan kíváncsiságból egy tesztet és halványan de pozitív lett. Szerintetek lehet terhes? Vagy ez csak áll pizitív? Nagyon félek mert nem szeretnék még egy vetélést. :(



2023. szept. 12. 10:18
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy az előző terhesség hormonjait jelzi még a teszt.
2023. szept. 12. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nemhiszem mert mensi alatt a vége felé csináltam egy tesztet (már csak barnáztam) és az full negatív volt.
2023. szept. 12. 10:59
 3/9 anonim ***** válasza:
Nyilvánvalóan terhes vagy. Én mennék azonnal dokihoz, ha mondjuk progeszteron hiány volt, ezt a terhességet ne veszítsd el!
2023. szept. 12. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Adriana2 ***** válasza:
100%
Ha augusztus 30 volt menstruáció ami 9 napig tartott vajon mikor lett volna ideje meg foganni, be agyazodni.. Mert ennek meg kell ahoz történni hogy teszt ki mutassa..
2023. szept. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Adriana ezért furcsa nekem is holnap megyek orvoshoz. Remélem minden rendben 😊
2023. szept. 12. 19:58
 6/9 Adriana2 ***** válasza:
Úgy legyen! szorítok 🤗 hasonló cipőben járok én is, csak nekem már hosszabb az utam sajnos
2023. szept. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nagyon sajnálom! Ezt az egészet egy nőnek soha nem szabadna átélni! Szorítok neked én is azért! 😊
2023. szept. 13. 07:29
 8/9 anonim ***** válasza:
Majd írj, hogy mit mondott a doki!
2023. szept. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Minden rendben van. És mind a 2 petefészekben van egy tüsző😊 egyik 19 a másik 25 mm. Valószínű azért lett pozi. a teszt. A hasam majd le szakad a melleim fájnak mint a fene. Nem kaptam semmit.
2023. szept. 13. 13:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!