Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Beágyazódásnál megnő a hő?

Beágyazódásnál megnő a hő?

Figyelt kérdés
2023. szept. 13. 08:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, Általában fennmarad.Hanyadik DPO-n vagy?
2023. szept. 13. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

6. DPO-n

Eddig fent volt 36,7-36,8 -on.

Ma reggel csak 36,5.

2023. szept. 13. 10:59
 3/8 anonim ***** válasza:
0%
Ez nem magas.Ha magas lenne az 37 felett lenne. Ne görcsölj erre rá semmit nem jelent ez jelenleg.Kb minimum dpo7-12között ágyazódik be.
2023. szept. 13. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nálam ez a magas.

Senki nem mondta hogy rágörcsöltem, egy kérdést tettem fel.

És tudom mikor ágyazódik be.

Amire kiváncsi lettem volna hogy ha történne beágyazódás akkor annak majd fel kellene mégjobban ugrania?

2023. szept. 13. 14:45
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha történik beágyazódás akkor azt a teszt beágyazódástól számitva 5 nap mulva ugyis kimutatja.Miért vagy ennyire ráfeküdve erre a hőmérőzgetés dologra?Ottvan a sperma bekerült ha kiszabadult az a szerencsétlen petesejt ovulációkor akkor 25% az esély hogy meglett termékenyítve. Ha meg magasnak titulálod ezt a 36,5 értéket akkor tartsd magasnak.Annyi hogy fenn marad a hő ovuláció és a " nemvárt" menstruáció után.
2023. szept. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
között* javitom az utolsó szót.
2023. szept. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nekem az alap hőmérsékletem is alacsonyabb, mint a normális átlagos. Ezért nálam ez számít magasabbnak a ciklus első feléhez képest.

Azért vagyok rá feküdve, mert szeretnék babát. És próbálom nyomon követni, hogy sikerüljön is teszek érte.

A petesejtem nem szerencsétlen.

Tudom hogy fent marad a luteáris szakaszban a hő.

Amire kíváncsi vagyok, hogy a fent maradt hőhöz képest, a beágyazódás napján még magasabbra ugrik e?

Ma 37 volt.

Nekem ettől sosem volt magasabb.

2023. szept. 14. 08:34
 8/8 anonim ***** válasza:
22%
Énis akartam babát még is elég volt az lh teszt használata 🤷‍♀️ Akkor mi a kérdés? Tudod rá a választ úgy néz ki.De betegesen rávagy állva erre én azt veszem észre.Ne szorongj erre ennyire rá.Ovukor nyilván együtt voltatok ha meg mégis megtörtént a csoda akkor azt úgyis megtudod tesztelésből.Én úgy tudom hogy a hő fenn marad na most hogy pont beágyazódáskor magasabbra ugrik e erre nem feküdtem rá ennyire stresszesen.
2023. szept. 14. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!