Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teszt negatív orvos szerint...

Teszt negatív orvos szerint terhesség na akkor most mi is van?

Figyelt kérdés

10 tesztből 10 negatív el mentem orvoshoz hogy nem e baj van és vizsgálat közben meg kérdezte kívánt e a terhesség mondom terhes vagyok azt mondta tapintásra igen de uh igazolja biztosan.

Uh: rendes nagy uterus szabályos petezsák benne szikhólyag két hét múlva kell menni kontrollra.

Most nem értem a tesztek miért negatívak meg most is?? Volt valaki így?


2023. szept. 16. 12:15
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Laborba nem küldött el? Én biztos csináltatnék vérből egy hcg vizsgálatot. Nagyon ritkán de előfordul, hogy a bizeletbe nem választódik ki a hcg és kérnék másik dokitól is egy uh-t.
2023. szept. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Meg nem hallottam ilyenröl, remelem minden rendben lesz :)
2023. szept. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Az lehet, amit #1 ír. Ritka, de van ilyen.
2023. szept. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Mikor és hogyan csináltad a 10 tesztet? Milyen teszteket használtál?
2023. szept. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
87%

Volt valaha életedben pozitív terhességi teszted? Ha igen, az kizárja, hogy ne jelenjen meg a hcg a vizeletedben, akkor az orvos téved valószínűleg.


Ha nem volt, kérdezd meg édesanyádat, hogy neki volt-e (ha erre van lehetőséged), mert tudtommal ez az eltérés öröklődni szokott.


És mindenképp elmennék a helyedben laborba mihamarabb, mert egy hcg vérvétel pillanatok alatt tisztázni fogja a helyzetet. Sőt, létezik otthoni vérből készíthető terhességi teszt, az is megoldás (bár látni ilyet még nem láttam, csak hallottam róla, valószínűleg rendelni kell és akkor egy magánlabor gyorsabb).

2023. szept. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
90%
Ritkán, de létezik, hogy a vizeletbe nem választódik ki a hcg. De fontos, hogy mikor csináltad a teszteket. Mert ha nagyon korai terhességnél, akkor simán lehettek negatívak. Nekem amikor megkellett volna jönnie negatív volt, másnap is. Elengedtem a dolgot, de csak nem jött meg, egy hét múlva újra teszteltem már pozitív volt 🤷🏼‍♀️. A baba végig kisebb volt, mint menstruáció szerint kellett volna. Pont akkor estem teherbe, amikor csúszott a ciklusom, később volt peteérésem, így az első teszteket nagyon korán csináltam, persze, hogy nem látszott semmi még akkor.
2023. szept. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Igen csináltak vérvételt hétfőn lesz eredmény voltam már terhes viszont tesztet nem csináltam akkor sőt nem is gondoltam akkor terhességre rák szűrésre mentem ahol közölték 24het 3napos vagyok.... Azóta 13 éves a lányom 🥰 a teszt xepil flace perdi volt jah meg esspert
2023. szept. 16. 17:16
 8/23 A kérdező kommentje:
Hát már most két hetes a késés minden másnap csináltam tesztet az el maradt menszesz napjától fogva még ma is csináltam első vizeletből az is negatív...
2023. szept. 16. 17:18
 9/23 anonim ***** válasza:
Viszont ha hétfőn volt vérvétel annak már régen lenne eredménye, vagy nem ?
2023. szept. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Csütörtökön kell vissza mennem szerintem akkor fogják közölni
2023. szept. 16. 19:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!