Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Inofolic okozhat folyamatos...

Inofolic okozhat folyamatos pecsételő vérzést?

Figyelt kérdés

Pcos+IR miatt a doki napi 2x1 tasakot írt fel Inofolicból. Előtte rendes szabályos menstruációm volt, soha nem volt sem pecsételő verzesem, sem köztes. 8 hete szedem ezt a cuccot, azóta konkrétan 4 napot leszámítva folyamatosan pecsételő vérzés és erősebb menstruáció jellegű vérzés között mozgok. A doki szerint ez pco esetén teljesen rendben van így. Nekem viszont tok fura, hogy azóta van ez, hogy az Inofolic port szedni kezdtem, előtte pedig semmi bajom nem volt ilyen téren.

Létezhet, hogy ez kavarta be ennyire a ciklusomat?


2023. szept. 18. 07:34
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem ha bízol a dologban, hidd el, amit válaszol. Ha mégis kételkedsz, kérj valakitől másodvéleménst.
2023. szept. 18. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ugyan nekem nem volt semmi betegségem, de a szabályos, mégis kifejezetten hosszú ciklusokra a doki javasolta az inofolicot.

Nekem soha nem volt pecsételő vérzésem, de amikor szedtem, akkor igen. Max 1 cikluson át szedtem, tele lettem tőle pattanásokkal, így inkább abbahagytam.

2023. szept. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!