Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt, aki megszakításos...

Volt, aki megszakításos módszer közben eset teherbe?

Figyelt kérdés
És ha igen, mi volt a probléma?

2023. szept. 22. 12:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
94%

Igen, a fiunk így fogant.

Probléma? Az, hogy a megszakítás nem védekezés. Hogy az elővaladék is tartalmazhat spermiumokat.


Mi csak azért csináltuk így, mert a fogamzásgátló abbahagyása után 3 hónap szünetet javasolt a doki, a gumit meg nem szeretjük.

Minden alkalommal egyéb módon fejeztük be, 1000%,hogy nem élvezett belém.

Mégis első hónapban terhes lettem 😅

2023. szept. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Közben senki. Csak utána.
2023. szept. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen, barátnőm. Az, hogy ez nem számít védekezésnek.
2023. szept. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Köszönöm a privát üzeneteket, nem fogom taglalni a szexuális szokasainkat senkinek. Leírtam a lényeget.


1#

2023. szept. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
66%

Hat en vagyok a kivetel, bar nem ajanlom senkinek ezt a fogamzas gatlasi format. Mi 5 evig vedekeztünk igy, sose lettem terhes. Amikor akartunk gyereket elesbe probalkoztunk elsö hònap mar sikeres volt.

Miutan szültem ugyan igy vedekezünk, ennek 3 eve, nem lettem terhes 1 alkalommal sem.

Ismeretsegi körömben sokan vedekeznek igy, ott se lett baba senkinel.

De ki hangsulyozom, a megszakitasos közösülest nem reklamnak szanom, csak azert mert nalunk jol müködik biztos van olyan akinel nem. Vedekezzen mindenki normalisan :)

2023. szept. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
74%
9 éve vagyok együtt a párommal. Ebből kb 4 évig megszakítással védekeztünk…nem estem teherbe.
2023. szept. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
70%
8 éve megszakitásosan csináltuk a párommal.Akkor estem teherbe amikor elterveztük.5 Hónapos terhes vagyok immár. Az lehetett a probléma hogy nem vette ki időben akinél előfordult a terhesség.Vagy előváladéktól..
2023. szept. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
94%
Én. Valószínűleg előváladék, mert miután kivette, még egy darabig nem ment el. Houdininek becézzük a gyereket:-D
2023. szept. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Lehet az én értelmi képességeimmel van gond, de a kérdés arról szól, ki esett már teherbe megszakítás mellett, nem arról hogy ki nem esett.
2023. szept. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
77%

Volt,2* is,ez nem biztonságos vedekezes sajnos.

És nem derült ki aktis kozben....szoval nem volt feltűnő a dolog..

2023. szept. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!