Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt, aki megszakításos...

Volt, aki megszakításos módszer közben eset teherbe?

Figyelt kérdés
És ha igen, mi volt a probléma?

2023. szept. 22. 12:08
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
45%
Mi nem derült ki 10es ? Nem vette észre a párod hogy beléd lőtte a spermáját? Oké hogy ez nem a legmegfelelőbb védekezés de én érdekes 8 év alatt egyszer sem estem teherbe. Vigyázni kell, Na a párom vigyázott...Ha előfordult akkor nem vigyázott eléggé.Vagy full termékeny vagy amihez egy előváladék is elég
2023. szept. 24. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
En nem, viszont mi csak akkor kezdtunk el igy "vedekezni" amikor 3-4 honappal a babaprojekt elott voltunk. Ez csak akkor jo modszer ha nem banod ha esetleg becsuszik a baba.
2023. szept. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
72%

11.es,igen,az h aktus közben nem tűnt fel,h a megszakitas nem működne,tehat valószínűleg elovaladek elég volt hozza,es 11ev alatt ez 2* elofordult.

Hat te akkor szerencses vagy h 8 év és működik a dolog,amugy sokaknal működik,igen,mert az en ismeroseim zome js igy vedekezik es megse lesz terhes

2023. szept. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen végülis ez attól is függ mennyire termékeny az ember vagy hogy mondjam.Mert érdekes nekem sosem volt gondom, sosem szedtem fogamzásgátlót sem. De van akinek elég az előváladék.Én sem tanácsolnám hogy ez egy jó védekezési módszer mert nem az
2023. szept. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 NTBS ***** válasza:
24%
Halottam már ilyet, de én is sokszor csináltam így de nem lett gyerekem.
2023. szept. 28. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
#15. Nem tudhatod!
2023. szept. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!