Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan lehet véletlen teherbe...

Hogyan lehet véletlen teherbe esni?

Figyelt kérdés

Ha vki nem akar gyereket, akkor nem nyílván való, hogy fogamzásgátló módszereket kell használni?


Vagy pl fogamzásgátló gyógyszer mellet is teherbe lehet esni?


2023. szept. 29. 18:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%

Ezért kell biológia órára járni...


De egyébként igen, nincs 100%-os terhességmegelőző módszer azon kívül, hogy nem szexelsz.

2023. szept. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
38%

Véletlenül sehogy. Ha netán kiszakad a gumi, ami az esetek 99,99 százalékában lehetetlen, értelmes embernél akkor is van esemény utáni.

Fogamzásgátló gyógyszer mellett pedig lehetetlen teherbe esni, ha normálisan szeded.

2023. szept. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
81%

Így van.

Ha kiszakad-> eseményutáni


Bogyót meg rendesen kell szedni... 20 éve szedem semmi...

Ha meg nem szednés rendesen akkor is min. Óvszer ilyenkor lép életbe az első pont... ergo sehogy

2023. szept. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
41%
A mellet nem szokták teherbe ejteni.
2023. szept. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
88%

Véletlen csak akkor, ha a valasztott fogamzasgatlo modszer bar megbizhato, de megse pont 100%.

A nagyon nem megbizhatoak a megszakitott kozosules, a majd csak mielott elmehyek felveszem az ovszert vagy a naptarmodszer...

A majdnem nagyon jok az ovszer (ha az elejetol font van es nincs dorgoldozes anelkul stb.) - de sajnos kiszakadhat vagy miutan elment a hasznaloja nem veszi ki es hamar osszemegy a rudja es olyankor hat elofordulhathogy csak becsurog...

A fogamzasgatlo tabik meg szinten csak x ido utan vedenek, tehat ha valaki epp aznap kezdi szedni akkor teherbe fog/hat-het esni, es sajnos bizonyos mas gyogyszerekkel pl antibiotikumokkal egyutt meg mar nem ved. De hat aki veletlen nem olvassa el a betegtajekoztatot az veletlen teherbe eshet. Nem egyedulallo eset.

Legbiztosabb a no szed fogamzasgatlot a pasi meg huz gumit es igy a szexualis uton terjedo betegsegek tovabbadasanak eselye is minimumra csokken meg a terhessege is.



Sajnos azonban a veletlen teherbeesest az abortuszramenok tobbsegenel igazabol a nagy butasagok, hihedelmek, biologiai ismeretek hianya okozza. Mert mint kiderul a veletlen estem teherbe : = veletlen csak a legvegen huztunk ovaszert, veletlen nem huztunk ovszert es azt hittuk egy alkalomtol nem lehetek terhes, de hat epp meg volt olyankor nem eshetek teherbe, de hat azt mondta a fiu, hogy vigyaz, de mar 3 menszezsem kimaradt azt hittem mar oreg vagyok a terhesseghez, de hat ....ja sokat ittunk...

2023. szept. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
87%

Nekünk sikerült rendes védekezés mellett kétszer is összehozni! Elsőnél lecsúszott az óvszer, bennem maradt. 3 órán belül bevettem az eseményutánit. 2 hét múlva volt egy szép + tesztem. Most már 14 éves. 🙂

A legkisebb meg hormonos spirál mellett döntött úgy, hogy tesz a szabályokra és valószínűségekre! 🤷‍♀️

2023. szept. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem max úgy,mint a 6-nál,hogy tettek ellene,esemény utáni és mégis,de ez mondjuk brutál ritka szerintem. Máshogy nem hinném.
2023. szept. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
76%

Anno 30 eve meg brutal hormontartalmu bogyok voltak megis 2x is terhes lettem mellette. 12 eve meg spiral melett.

Szoval van 3 gyerekem ...


Em az a tipus vagyok h ha ramnez egy pasi mar attol terhes leszek. 😅

2023. szept. 29. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
67%
Nekem gyógyszerváltáskor volt egy véletlenem. A lindynette 20 helyett kellett elkezdenem a cypromixet, mindent úgy csináltam, ahogy az orvosom mondta. Terhes lettem, igaz nem maradt meg mert elvetéltem.
2023. szept. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
82%

Nincs 100%-os védelem, csak ha nem szexelsz. Valakinek a megszakításos is működik egész életében, valaki meg olyan peches mint #8, hogy védekezhet akárhogy, akkor is terhes lesz.


De már egész sok olyat olvastam aki bogyóval lett az, sőt egyszer olyat is aki eseményutáni ellenére is. Meg spirálról is hallottam nár több esetet

Szóval így.

2023. szept. 29. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!