Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van itt olyan, aki megszakítás...

Van itt olyan, aki megszakításos védekezésből esett teherbe? Illetve olyan aki hosszú ideje így védekezik és nem esett teherbe? Tapasztalatokra vagyok kíváncsi

Figyelt kérdés

2023. okt. 14. 00:45
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

8 éve vagyunk együtt a férjemmel. A kislányunk előtt 5 évig így védekeztünk, majd egy évig próbálkoztunk mire összejött a kislányunk. Utána megint megszakítás és most tesó projekt van, ez volt a második sikertelen ciklusom. Szóval ha nálunk egy megszakítással összejönne egy baba, az annyira jönni akarna, hogy biztosan megtartanánk.

Szerintem ott érdemes ezt alkalmazni, ahol elfogadod, hogy akár baba is lehet belőle.

2023. okt. 14. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Én minden kapcsolatomban úgy védekeztem(bár sokszor nem volt kapcsolatom, szóval ez összesítve kb.6 évet jelent.) De én mindig akartam gyereket, szóval örültem volna neki,megtartottam volna természetesen. Ez a kulcs, akiben csak egy pillanatra is felmerül, hogy nem tartaná meg, az válasszon mást! Én soha nem lettem terhes. (A partnereknek volt/lett gyereke.)

40fölött, tudatos próbálkozással 5. alkalomból lettem terhes, tehát feltételezem, hogy előtte is termékeny voltam.

2023. okt. 14. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
100%
Utóbbi 1-2 évbe mi is úgy védekeztünk, nem lettem terhes. De azt hozzáteszem számomra nagyon parázos helyzet, utána mindig nagyon félek, ugyhogy nekem nem ér meg ennyit. Gumival is ugyanolyan jó :)
2023. okt. 14. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Több évig alkalmaztuk a megszakítást, sose lettem terhes.

De én sem ajánlom ettől függetlenül. Nekünk azért jó ez, mert nem gond, ha terhes leszek. Aki viszont nem szeretne véletlen sem babázni, annak jobban kellene vigyáznia.

2023. okt. 14. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Csak rögtön menstruáció előtt és után alkalmazunk megszakítást, egyébként óvszert használunk. Én is érzem a peteérést, ráadásul tűpontos 27-28 napos ciklusaim vannak.
2023. okt. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

5 evig hasznaltuk ezt a modszert, vegul teherbe estem (nem volt konkretan tervezett, de mindig benne volt a pakliban, igy nem ert sokkent).

Valoszinuleg akkor este megse szakitottuk meg teljesen, gondolom en,passz.

2023. okt. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Nővéremnek ilyen "védekezésből" van két gyereke. :)
2023. okt. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

Mi is így védekezünk (az esküvő óta, mert nem baj, ha becsúszik). Eddig egy gyermekünk van, tervezetten, nála nem védekeztünk, mert szerettünk volna babát.


A tapasztalat nálunk azt mutatja, hogy megbízható védekezés...DE! könnyen el lehet rontani, és valószínűleg, az ilyen "becsúszott" babáknál nem sikerült időben a megszakítás.

2023. okt. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!