Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
3.án voltam együtt a párommal és ki szakadt az óvszer, 13.án kellett volna meg jönnie de eddig még semmi viszont napok óta ugrál a vérnyomásom a szokásoshoz képest nagyon alacsony, a pulzusom viszont magas ma el kezdett enyhe barna folyásom lenni aztán egy kissé rózsaszínes lett viszont fürdésnél láttam kisebb “vércafatokat” és napok óta enyhe alhasi görcseim vannak és a derekam is fájdogál szerintetek?🙄

2023. okt. 15. 19:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Teszt? Mi nem vagyunk orvosok hogy beléd lássunk...
2023. okt. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Csináltam egy tesztet tegnap előtt de negatív de gondoltam arra is hogy lehet hogy túl korai még
2023. okt. 15. 20:03
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A teszt negativ, verezgetsz. Akkor ez nem hinnem, hogy terhesseg, meg ha esetleg kemiai lenne, akkor is halvanyan pozitiv lenne.
2023. okt. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Meg jelent rajta egy második csík de az csak jóval azután hogy meg csináltam a tesztet és azt olvastam hogy azt nem kell figyelembe venni (délután csináltam tesztet)
2023. okt. 15. 20:18
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A tesztek altalaban 5-10 percig ervenyesek, utana valoban nem eri meg nezegetni, altalaban szaradasi csikos lehet.
2023. okt. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Holnap reggel első vizeletből csinálj egy tesztet. Ha negatív akkor nem vagy terhes. De szerintem csak stressz miatt késik és mivel van vérezgetésed is kétlem.
2023. okt. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!