Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szülés után 2 héttel teherbe...

Szülés után 2 héttel teherbe lehet esni? Lecsúszott az óvszer 🥶

Figyelt kérdés
2 hete szültem természetes úton, vérzés már elmúlt,most világos barnás folyás van,mi a teendő? Szoptatok ,így esemény utánit nem vehetek be.

2023. okt. 15. 21:07
1 2 3 4 5 6 7
 11/63 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy van ilyen. Gyerekkori legjobb barátnőm és az öccse közt 10 hónap különbség van, és nem volt koraszülött az öcsi, időre jött. Tehát a barátnőm 1 hónapos volt, amikor teherbe esett az anyja. Oké, nem 2 hét, de szerintem a 4 is elég durva.
2023. okt. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/63 anonim ***** válasza:
96%
Teherbe lehet esni igen.Ha szexelsz védekezés nélkül akkor igen, így fogan egy gyerek csak szólok..
2023. okt. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/63 anonim ***** válasza:
60%

Elvileg nem lehet,még nincs peteérés.mondjuk én két hétig ülni nem tudtam, nem hogy.... :)

Ilyenkor könnyű fertőzést kapni, +kell pár hét a gyogyulashoz de így nehezebb lesz.

2023. okt. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/63 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Nyilván két héttel szülés után nem kellene szexelni, de amúgy szoptatás alatt be lehet venni esemény utáni tablettát.
2023. okt. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/63 anonim ***** válasza:
93%
C típusúaknál van ilyen, meg az olyan kultúrákban, ahol a nőnek nem nagyon van beleszólása, hogy a pasi mikor teszi be neki és az biztos nem fog 6 hetet várni. A kérdező meg egy 16 éves kis nyomi, aki azt hiszi, most ez mekkora poén volt.
2023. okt. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/63 anonim ***** válasza:
95%

Én ugyan csak kétszer szültem, így nincs túl sok tapasztalatom.

De 2 héttel a szülés után, még úszógumin tudtam csak ülni, ömlött belőlem a vér, és a szex szó hallatán valami horrorfilm jutott eszembe.

Szóval jót szórakoztunk a kérdésen, tényleg.

2023. okt. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/63 anonim ***** válasza:
72%

Igen, teherbe lehet esni. Sokan 6 hèttel szülès utàn màr tudjàk, hogy újra vàrandòsak.

Nem kell ùgy a kèrdezőnek nekimenni. Nem minden orszàgban 6 hèt az ajànlàs, hogy addig ne szeretkezzenek. Van, ahol vèrzès vègèig. (Mondjuk èn pl 8 hètig vèreztem, a vègèn mà csak pecsètelve)

2023. okt. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/63 anonim ***** válasza:
96%
17# Én 6 hétig. De a 3 hét után már csak jó pár nap szünetekkel tért vissza mindig újra,akkor az első szünetnél már azt hihettem volna,hogy na már lehet,ezen elvek mentén.
2023. okt. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/63 anonim ***** válasza:
90%
Hát tenni kell azért, hogy meglegyen a 3. Puja. Hát hogyan lesz így CSOK?
2023. okt. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/63 A kérdező kommentje:

Köszönöm az értelmes válaszokat ♥️🙏

Azóta utána olvastam,minden oldal mást ír.

Venni fogok be esemény utánit.

Remélem jót csámcsogtatok rajta 😃

Nem fogok magyarázkodni senkinek sem.

😵‍💫

2023. okt. 16. 00:17
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!