Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szülés után 2 héttel teherbe...

Szülés után 2 héttel teherbe lehet esni? Lecsúszott az óvszer 🥶

Figyelt kérdés
2 hete szültem természetes úton, vérzés már elmúlt,most világos barnás folyás van,mi a teendő? Szoptatok ,így esemény utánit nem vehetek be.

2023. okt. 15. 21:07
1 2 3 4 5 6 7
 21/63 anonim ***** válasza:
88%
Kamu. Ne etessétek. Nő ilyen buta nincs, csak a szokásos unatkozó, gyerektelen pasi írta ki ezt is
2023. okt. 16. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/63 anonim ***** válasza:
88%

Hogy ne lenne ilyen buta nő? Amikor szültem a lányomat, a fogadott dokim (akkor még lehetett) mesélte, hogy szoptatási időben keresték a nővérek anyukát, mert nem volt sehol. (Akkoriban nálunk 2 részleg volt, a rooming-in, meg a másik, ahol csak szoptatásra vitték a babákat. Utóbbi részen voltak a C típusú anyukák, akik állandóan lent bagóztak, boltba jártak, stb.)


Na, anyukát apuka éppen a kórház kerítésének döntötte neki..... szóval van ilyen. Intelligencia hiányában szerintem elég gyakori.


Kérdező, amúgy nem vagy normális. Mondom ezt úgy, hogy én is kívántam a férjemet 2 hét után, csináltunk is ezt-azt, de behatolás nem volt. Mert nem akartam egy jó kis fertőzést. Persze, tudom, használtok óvszert..... 🤭

2023. okt. 16. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/63 anonim ***** válasza:
100%
A kérdésre nem tudok érdemben válaszolni, persze szerintem ki nem zárható a terhesség, de nem túl valószínű. Viszont van olyan ismerősöm, ahol a bátyja és közte nincs 10 hónap se és nem volt koraszülött a 2.gyerek... Én 2 héttel a szülés után még leginkább a sebeimmel voltam lefoglalva.
2023. okt. 16. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/63 anonim ***** válasza:
89%

A kérdésre inkább nem válaszolok, mindenki jobban jár...


Ápolónak tanulok, sokat vagyok a szülészet/nőgyóhyászat részlegen.

Nem 1 olyan esetet tudok, ahol amiatt vették ki a méhét a nőnek, mert mem bírt magával, vagy épp az ura nem fért el a gatyájában, drága anyuka összeszedett fincsi fertőzéseket, majd jöhetett a kipakolás. Megérte. Mondjuk akarmilyen gonosz is, az ilyen megérdemli. Ne szaporodjon, ha ennyi esze van.

2023. okt. 16. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/63 anonim ***** válasza:
92%

#22


Legalább a nő bent maradt a kórház területén. Egy ismerősöm mesélte, hogy a kórházban egy cigánynő volt a szobatársa, aki szülés után pár órával egyszer csak felöltözött, és közölte vele, neki most haza kell mennie, mert "ha nem fekszem be az uram mellé az ágyba, más fog".

A gyereket pedig simán otthagyta.

2023. okt. 16. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/63 anonim ***** válasza:
93%
#25 nee.jóég.Ilyen kapcsolatban se élnék.Én a terhességem végét járom, és idejét se tudom mikor szexeltem.Nekünk nem ez a legfontosabb, se a páromnak.
2023. okt. 16. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/63 anonim ***** válasza:
90%

Mi a frászért kell 2 héttel a szülés után szexelni,ennyire nem bírod ki ?

Te jó isten!!

A babával foglalkozzál ,szoptassál!

2023. okt. 16. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/63 anonim ***** válasza:
97%
C+, ez a "kultúra" része. A gyerek majd felnő úgy, ahogy a többi: valahogy.
2023. okt. 16. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/63 anonim ***** válasza:
97%
#22 Cigóéknál anyukának aligha lett volna más választása, ha apuka dugni akar, akkor rendelkezésre kell állnia, akkor is, ha egy órája szült. Ha ellenkezik, apu megoldja erőszakkal. Ilyen kultúrájuk.
2023. okt. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/63 anonim ***** válasza:
96%
30,ez nem rasszistasag amit a 29 írt,ezek a tények.
2023. okt. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!