Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szülés után 2 héttel teherbe...

Szülés után 2 héttel teherbe lehet esni? Lecsúszott az óvszer 🥶

Figyelt kérdés
2 hete szültem természetes úton, vérzés már elmúlt,most világos barnás folyás van,mi a teendő? Szoptatok ,így esemény utánit nem vehetek be.

2023. okt. 15. 21:07
1 2 3 4 5 6 7
 41/63 anonim ***** válasza:
91%
Aha, most, a 11. hétben lett pozitív a teszt, és csak most mész először orvoshoz? Kit nézel hülyének a kamukérdéseddel?
dec. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/63 A kérdező kommentje:

Múlt vasárnap teszteltem reggel.

5 perc után rá néztünk, negatív,félre tettük,este felé tettem -vettem a konyhába,ismét rá néztem, pozitív,férjem szerint pánik rohamom volt. 😃♥️

Hétfő ismét teszteltem,nem reggeli pisiből,és az rögtön mutatta a két csíkot.

Csak legyen minden rendben,a többit megoldjuk.

Kellemes ünnepeket 🌲

dec. 18. 19:01
 43/63 A kérdező kommentje:

Gyanús is volt,a reggeli rosszullét keltette fel a figyelmem. Sok minden van a mai világban,tudom mennyire nem lehet bízni az emberekben,és a sok kamu kérdések,aztán jövök én,egy őszinte ember,és nem hisztek.

Nem akarom az igazamat hajtani,se erőm,és kedvem nincs hozzá.

Leírtam,kértem tanácsot.

Köszönöm mindenkinek

Őszintén csak a terhesség végétől félek,azt nehezen viseltem már idén is,akkor lesz a nagy 6,5 aztán 2,5 ,kicsi pedig 9 hónapos.

dec. 18. 19:06
 44/63 anonim ***** válasza:
84%
Ez így is hazugság. 😁 Ki tesztelne 11 hetesen? Mit csináltál október óta? Szerencsétlen hülye...
dec. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/63 anonim ***** válasza:
80%
Meg 11 hetesen másnapra lesz egyértelmű pozitív. 😂😂😂😂 akkor már csökkenőben van a HCG, te agyatlan, 9-10. héten van csúcson. Onnantól csökken. De akkor is minimum leugrik a második csík, nem halvány, és másnapra pozi. 😆😆😆
dec. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/63 anonim ***** válasza:
88%
Kamugép...
dec. 18. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/63 anonim ***** válasza:
80%
Akkor nem vettél be esemény utáni, ahogy okt. 15én írtad?
dec. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/63 anonim ***** válasza:
83%

#47

Kamuzik, nem volt semmilyen terhessége.

dec. 19. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/63 A kérdező kommentje:

Nem érdekelnek a negatív kommentek.

Voltam ma orvosnál,semmit sem látott UH-n, január közepén kell vissza mennem (igen,itt nincs időpont,megvan melyik napokon,hogyan dolgozik,kis város,és nem M.O)

Akart küldeni vérvételre,de mondtuk hogy nekünk nem sürgős.

dec. 19. 22:28
 50/63 A kérdező kommentje:
Ha megnyugtassa a lelketek,akkor gondoljátok/higgyètek hogy kamuzok ♥️ kérlek,higgyètek ezt. 🌲
dec. 19. 22:30
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!