Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szülés után 2 héttel teherbe...

Szülés után 2 héttel teherbe lehet esni? Lecsúszott az óvszer 🥶

Figyelt kérdés
2 hete szültem természetes úton, vérzés már elmúlt,most világos barnás folyás van,mi a teendő? Szoptatok ,így esemény utánit nem vehetek be.

2023. okt. 15. 21:07
1 2 3 4 5 6 7
 31/63 anonim ***** válasza:
96%

#30 Ha nem csomagoljuk a valóságot rózsaszín vattacukorfelhőbe, akkor az rasszizmus? Sajnos ez a valóság, ki kellene időnként mozdulnod a monitor mögül, és nem csak a twitterről tájékozódni, ahol az is rasszizmus, hogy a tej fehér színű.

Ezeknek a nyomorodott sorsú embereknek a gyerekei is ebbe fognak beleszületni (már amelyik megéri a felnőtt kort), és a lányukat 14 éves korában odaadják egy nagydarab kannak, aki háziállatként bánik vele és generációról generációra ez megy náluk. Esélyük sincs kitörni ebből, sőt, nem is tudják, hogy létezhet más élet. Inkább ezen kellene szörnyülködnöd, nem azon, hogy leírtam egy c betűs szót.

2023. okt. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/63 anonim ***** válasza:
24%
Szülés után lehet terhes 10 meg 111 honap kork ülönbséggel isl. vegyél tesztet majd
2023. okt. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/63 A kérdező kommentje:

Nem vagyok roma,de köszönöm.


Mert jól esett mindkettőnknek ♥️

2023. okt. 17. 19:46
 34/63 anonim ***** válasza:
92%
Most már méginkább biztos, hogy kamu.
2023. okt. 17. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/63 A kérdező kommentje:

Nem kamu.

Harmadik szülésem volt.

Első szülésem rettentő volt,kívül belül szakadtam/vágtak.

Második és harmadik szülésem nagyon gyors,és könnyű volt annak ellenére hogy nagy babák lettek.

Semmi horzsolás nem lett.

Terhességem alatt nem igen voltunk együtt,nem esett jól,már alig mozogtam,aztán össze bujtunk,és én kezdeményeztem,vérzésem elmúlt.

Kertes házban élünk,megvan mindenünk, munkánk, autó (nem M.O)

Szerettünk volna 4-edik gyereket,de nem most,de ha úgy adódik,akkor sem vetettnènk el, nagy családból származunk. 🙏

2023. okt. 18. 06:28
 36/63 anonim ***** válasza:
95%

Attól,hogy semmi horzsolás nem lett,a mehednek regeneralodnia kell.nekem sem lett,sem szakadás,sem repedes semmi,de attól még szültem egy gyereket és két hét múlva nem a faszra gondoltam


Kamu vagy úgy ahogy van.

2023. okt. 18. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/63 anonim ***** válasza:
92%
40 nem,hanem azért mert a normális nők kivárják a 6 hetes kontrollt mielőtt szetdobjak a lábaikat szülés után...
2023. okt. 18. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/63 anonim ***** válasza:
1%

Nem minden orszàgban van 6 hetes kontroll, meg 6 hètig szexmegvonàs. Mikor a gyerekem visszanyerte a születèsi súlyà, a szülèsznők ,,elbocsàtottak a gondozàsukból". Nem jöttek többet hàzhoz. Idősebb nő volt utoljàra kint. Felajànlotta megvizsgàljon-e, èn nem kèrtem. Nem tudom a giatalabbak is ajànlanak-e vizsgàlatot, vagy ő volt òdivatú.

Ha 2 hèttel szülès utàn màr nem vèrzett, akkor òvszerhasznàlattal kombinàlva annyira minimàlis a fertőzèsveszèly, hogy statisztikailag inszignifikàns.

2023. okt. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/63 A kérdező kommentje:

38/ köszönöm,végre egy értelmes és nem lenéző válasz.

Vannak itt a tökéletes mamik,hagyjuk is őket.

Meglássuk mi lesz,majd jövő héten veszek tesztet azért

2023. nov. 8. 17:14
 40/63 A kérdező kommentje:
Pozitív lett a teszt, holnap megyek orvoshoz.
dec. 18. 18:09
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!