Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem tervezett terhesség -...

Nem tervezett terhesség - ikrek. Mit csináljak? Egy babát még elvállalnék nagy nehezen, de kettőt nem tudok. Van ilyenkor megoldás arra, hogy csak az egyiket tartsam meg? Bármennyire is fáj, nincs más megoldás.

Figyelt kérdés
2012. jan. 16. 11:55
1 2 3 4 5
 1/47 anonim válasza:
43%
ahol egynek van helye, ott kettőnek is lesz. egyébként másnak áldás lenne egy gyermek, te pedig választani akarnál kettőjük közül? gondolj bele mivel járna az, emellett szerintem nem is lehetséges..
2012. jan. 16. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 A kérdező kommentje:
Igen, más biztosan máshogy van ezzel. Az én helyzetem azonban most ez. És inkább megtartom az egyiket minthogy abortuszra menjek...
2012. jan. 16. 12:06
 3/47 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudom, hogy lehetséges e!de mi van akkor ha elveted az egyiket és közben sérül a másik? vagy akármi történhetne vele!és a helyzetetek nem fog változni a szülésig, hogy mégis megtartsátok mindkettőt?
2012. jan. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 A kérdező kommentje:
Sajnos nem, mert egyedül maradtam. Így is nagyon nehéz lenne, de megpróbálnék mindent, viszont a 2 nem lemmen se lelkileg se sehogy.
2012. jan. 16. 12:12
 5/47 anonim ***** válasza:
87%
Igen, tudtommal van olyan, redukciónak hívják, nézd meg guglival. Mondjuk én csak olyan eseteket hallottam amikor 3 vagy több baba volt egyszerre és az anya ill. babák egészsége érdekében vettek el belőlük. Nem tudom csak úgy lehet-e kérni.
2012. jan. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 A kérdező kommentje:
43 kiló vagyok; nem is bírnék 2 babával. Ez lehet esetleg indok? De köszönöm, hogy adtál kiinduló pontot.
2012. jan. 16. 12:13
 7/47 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon indokolt esetben /pl. az egyik nagyon beteg/ megoldható, viszont nagyon-nagy a kockázata annak, hogy a másik baba is elmegy. Mondjuk, szerintem csak azért, mert te csak az egyiket szeretnéd, el se veszik...
2012. jan. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
100%
Miért nincs más megoldás? Hátha segíthetünk...
2012. jan. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sajnálom! remélem megoldodik a helyzeted!kívánom a legjobbakat! de azért fontold meg!
2012. jan. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
82%
Hát ha egyedül akarna világra jönni az a baba, akkor egyedül lenne most, és igen ahol 1nek van, ott kettőnek is. Lehet, hogy kicsit szűkösebben, nehezebben de legalább egy kalap alatt felcseperednek. Párom családjában sok az iker, én nagyon szerettem volna, ha legalább ketten jönnek, de nem jött be, mindegy talán legközelebb :) Szerintem azért gondold át. Gratulálok és jó egészséget! 16+4hkm
2012. jan. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!