Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teherbeeses elott vagy terhess...

Teherbeeses elott vagy terhesseg alatt ti beoltattatok/beoltatnatok magatokat influenza ellen?

Figyelt kérdés

2023. okt. 26. 15:44
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Aki nem oltotta be magát és ellene van az szépen le is lett pontozva. :/ Csak egy egyéni tapasztalat amit làtok a munkahelyemen. Aki kérte az oltást az kb egész télen beteg is volt. Én nem kértem sose, semmi bajom sincs évek óta.

4-es voltam.

2023. okt. 27. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Nem terhesen sem.

Sosem adattam be, mégis idejét nem tudom mikor voltam beteg utoljára

2023. okt. 27. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
56%

Szia! Mi ebben a hónapban vágunk bele a babaprojektbe és jövő héten megyek oltást beadatni. Szinte minden évben kérem, sosem voltam tőle betegebb egész télen, ahogy itt írta valaki és influenzás sem voltam szerintem soha.

Úgy vagyok vele, hogy inkább most, mint (ha minden jól megy) az első trimeszterben kelljen.

2023. okt. 27. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
74%
El nem tudom képzelni, hogy miért érdemel lepontozást, hogy kb 25 éve lehettem utoljára influenzás és ez miatt nem érzem szükségét az oltásnak... 🤷‍♀️
2023. okt. 27. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
46%

Munkám révén egész nap úszok mások nyálában. 30. hétig dolgoztam, influenza elleni oltást soha nem kértem még.

Nem vagyok beteges típus, soha életemben nem voltam még táppénzen.

Persze van, akinek gyenge az immunrendszere, az fontolja meg.

2023. okt. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!