Lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Sziasztok, szép napot!

A menstruációm általában a hó 27. vagy 28. napján szokott megjönni, az ovulációm 14.-15. van a csúcsponton. 22-ikén voltam együtt a barátommal, használtunk óvszert, egyszer cseréltünk is szex közben, lehet emiatt egy nagyon minimális előváladék került rá. Azóta emiatt folyamatosan izgulok, rosszul vagyok és mindenféle tünetet produkálok szerintem magamnak, mivel azt írták, az első hét tünetmentes. Még nem jött meg a menzeszem. Szerintetek terhes lennék?



2023. okt. 27. 13:39
 1/6 anonim válasza:
100%
A leírtak alapján nem hinném.
2023. okt. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%

Ha ennyi történt, amit írtál, akkor kizártnak tartom. Szerintem már az időzítés sem stimmel, az előváladék pedig nem tartalmaz mindig spermiumot alapból, plusz te is írod, hogy lehet még az sem jutott beléd egyáltalán. Szóval nagyon-nagyon szerencsétlennek kellene lenned, hogy ennyi véletlen összejöjjön 😀

Nyugodj meg szépen, mert a stressztől is tud késni. Hidd el, ha abbahagyod a saját magad beforgatását, akkor egy-két nap múlva megjön 🙂

2023. okt. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nem vagy terhes.
2023. okt. 27. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Most ha érted is amit leírtál akkor nem került volna ez a kérdés feltevérse.Vegyük át. 14-15.körül van ovulációd és 22 én történt ez az aktus ami miatt bevagy rezelve.Ovulációval eshetsz teherbe ami 14-15.körül van.Hogy a fenébe esnél teherbe 22.én?
2023. okt. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Esélytelen, beképzeled és a stressz miatt késik.
2023. okt. 28. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Na, azóta se jött meg, de fájdogál a hasam és egy kicsit érzékeny a bal mellbimbóm, de főleg akkor, ha direkt birizgálom :D
2023. okt. 28. 16:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!