Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges, hogy terhes vagyok?

Lehetséges, hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Menstruáció előtt 5 nappal szeretkeztünk a párommal. Ezután 3 napot késett. A 3ik napon csináltam tesztet ami pozitív lett. Rá következő napon pedig megjött a nem kívánt.

Van valakinek ezzel tapasztalata? Lehetek még terhes? Vagy fals pozitív eredmény jött ki? Köszönöm válaszotokat.

Párommal már szeretnénk babát.


2023. okt. 28. 08:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Biztosan pozitív a teszt? 8 dpo-n nem tűnik valószínűnek, foganhatott korábban? A teszt nem lehet fals pozitív (ha tényleg két csík volt rajta), de lehet kémiai terhesség pl.

Van képed a tesztről?

2023. okt. 28. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Biztos nem a menstruációd 5 nappal elötti szexből vagy terhes.Hamarabb foganhatott.Menstruácio elött 5 nappal ágyazódik be vagy talán menstruáció elött 2-3 nappal.Ha hamarabb nem szexeltél ebben a ciklusodban akkor kizárt a terhesség.Fals pozitív volt a teszted ha megis jött a menzeszed.Szerintem egyáltalán nem lehetsz " még" terhes (idézlek) nem is voltál az.
2023. okt. 28. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem terhesség lehetett, terhes sem vagy. Akartok gyereket? Olvastam a neten, hogy a terhesség lesz, de csak 9 és a 10. Dpon
2023. okt. 28. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon ritka a fals pozitív teszt. Az ovuláció pedig nem mindenkinél ciklus közepi, szóval az 5 nap nem sokat jelent, ha a ciklusod rendszertelen. Emellett az LH sem egyforma gyorsan növekstik mindenkinél + előfordul az első pár hónapban vérzés. Olyan is van, hogy egy beágyazódás megbomlik és soron következő mensinél ürül,tehát meg sem tudja az illető feltétlenül, hogy fogant volt. Biztosan csak egy uh zárhatja ki/erősítheti meg.
2023. okt. 28. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha végig volt menzeszed napokig, akkor nem sikerült. :( Fals pozi lehet kémiai terhesség. Tesztelj megint, mert a pozitív teszt attól is lehet, hogy petefészekrákod van. Sajnos egy baratnőm így járt, kivették neki mindenét, nem akartak több gyereket de késett neki már 2 hónapja. 40 éves és szerencsére időben megmenekült, alattomos a petefészekrák!
2023. okt. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!