Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 29 hetes terhes vagyok. HOGY...

Becsee kérdése:

29 hetes terhes vagyok. HOGY LEHETSEGES EZ?

Figyelt kérdés
Május 27 volt az utolso menstruaciom elso napja.40 napos ciklusaim vannak.2019.03.16. Vagyok kiirva.De az akkor nem 40 het hanem 43.ezt nem ertem
2018. dec. 28. 17:12
 1/3 anonim ***** válasza:
54%
A dokik es a vedonok egy atlagot szamolnak. Nekem tobb idopontot is mondtak mindig a baba meretehez viszonyitva, persze a menzeszhez szoktak de ha az nem ugy jott meg akkor inkabb a terhesseg elorehaladottsagat es a baba mereteit nezik aszerint allapitjak meg. Nekem legalabbis igy van eddig. Eddig majus 15-re voltam kiirva a menzesz alapjan, de ugy nekem sem jott volna ki es most meg mar majus 3. Dokim es vedonom mondta hogy mar a baba meretei fontosak a vizsgalatok alapjan es azt az idot kell nezni hany hetes a kismama es nem a menzeszrol kiszamitva. Kerdezd meg hogy neked hogy szamoltak ezt ki biztos adnak valami normalis magyarazatot.
2018. dec. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
92%
Mivel 40 napos ciklusod volt, ezért nem a 14. napon fogant, hanem jóval később, ezért az eltolódás. a 40 napos ciklus az majdnem 6 hét, így reális a +3 hét. Gondolom neked a 12 hetes Uh volt a mérvadó, mert addig a babák egyformán fejlődnek.
2018. dec. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Ez alapjàn is márc 15



A hosszú ciklus miatt korrigálnak


Vélhetően jún 22-én fogant


28 napos ciklus esetén olyan, mintha jún 8-a Lett volna az utolsó mensi első napja

2018. dec. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!