Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 15. hetes terhes vagyok....

15. hetes terhes vagyok. Lehetseges hogy mar no a hasam?

Figyelt kérdés
Mar latszik minden ruhaban es mindenki eszreveszi, ez mar a baba vagy puffadas? Ilyenkor mar a babatol "nagy" a poci?
2017. jún. 16. 09:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen lehetséges! Nekem a másodikkal 12.héten jol látható volt :) most a harmadikkal 16-17hetesen lehetett észre venni hogy nem "jol lakott" pocak :)
2017. jún. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Koszi! :)A masik gondom hogy kiomlott az egesz arcom magyon nagyon ronda, es a hatam is tele van pattanassal. Mit lehet ezzel kezdeni? :( es miert jott ez most elo? Nem az van hogy a 2.trimeszterben szep lesz az ember bore??
2017. jún. 16. 10:53
 3/5 anonim ***** válasza:
32%

Még mindig a 16. héttől emelkedik ki a medencecsont mögül a méh addig csak puffadás meg a szervek elrendezése :D Persze ettől függetlenül látszódik a pocak változása :D De ettől most még nem a baba miatt van, vagyis biológiailag nem :D De nyilván azért nagyobb a pocak, mert terhes az ember :) Bocsánat, csak tényleg butaság... ilyenkor a baba még icipici :D és csont mögött van.


A pattanásokkal nem lehet mit kezdeni, mert a hormonok miatt jön ki. Kevés kismama büszkélkedhet szép bőrrel. A hormonok általában inkább ragyákat okoznak. Barátnőm is nagyon tele volt velük, sajnos én is 2 hetente kirügyezek :(


Szülés után elmúlik.


Jó egészséget és szép gömbölyödést :D Hidd el lesz olyan, hogy 3 nap alatt nagyot nő a hasad ;)


Boldog babavárást!


33hkm

2017. jún. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Pattanásokra csak olyan szert használj, amit a nőgyógyászod megenged! Amúgy a hormonális változások miatt van, bármikor lehet.


Amúgy nekem már 7-8 hetesen venni kellett terhesnadrágot, mert a normál nagyon nyomta a hasamat. 15 hetesen már bőven normális, hogy nő. :)

2017. jún. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

En is kismama nadragot hordtam mar ilyenkor, nagyon vekony voltam, es hiztam is vagy 3-4 kilot hirtelen (combra es fenekre), pont az ev vegi karacsonyi pihenes es zabalas kornyeken voltam 8 hetes, tehat nem volt nehez :D, szoval a sima nadragjaim nem voltak kenyelmesek, es mivel ugyis venni kellett ujat, mar kismama nadragot vettem.


A pattanasok, pont ugyanics jartam, eleg sok kijott de a 14 het korul bedurvult, nagyok is, csunyak is voltak, es nem multak, cserebe minden heten megjelent 4-5 uj.

Kb a 18-20. hetre rendezodott valamennyire, es szep lassan elmultak, most is van nehany, de nem veszes, kb annyi mint elotte.

Szoval ez sem tirvenyszeru, hogy ha kirugyezel, akkor az ugy is marad.

2017. jún. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!