Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most vagyok a 10.dpon pozit...

Most vagyok a 10.dpon pozit teszteltem Korábban volt már egy vetélésem akkor kaptam Utrogestant de sajnos nem maradt meg a terhesség kezdjem el szedni? még maradt majdnem 2 doboz az előzőből orvossal csak hétfőn tudok beszélni Félek újra megtörténik

Figyelt kérdés
2023. okt. 28. 13:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Hétfőn kérdezd meg az orvosod, mit javasol. Valószínűleg nem az volt a baj, ha progi ellenére se maradt meg.

Én ugyanígy voltam, már akkor megbeszéltem vele. A korom miatt ő mindenképpen adna, annak ellenére, hogy az előzőnél nem segített. A következő terhessegemnél hívjam és ír. Sajnos, még nem sikerült és már nem is fog, max.lombikkal, ott meg alapból van, de amíg volt remény, sokat gondolkoztam rajta, hogy mikor kezdeném el szedni(nekem is maradt még). Szerintem csak akkor, ha már késik (bár, én nem is teszteltem korábban.) Én azért döntöttem így, mert semmi nem utal rá, hogy progi hiányom lenne. Ha viszont egy esetleges kémiai terhességnél elkezdem szedni, csak kitolom a ciklust, amit nem akartam. Nekem fontos volt, hogy maradjon pontos.

2023. okt. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Koszonom hogy irtal

Szerinted akkor addig ne kezdjem el ?

Az elozo terhessegnel elso baba lett volna 4.heten veteltem el spontan elotte barnaztam verzetem azonnal szaladtam dokihoz es azert irta fel de elkezdtem szedni aznap mikor felirta masnap sajnos el is veteltem azert gondoltam hogy elkezdem mert lehet akkor keson kezdtem el vagy ez hulyeseg lenne?

Varjam meg akkor a hetfot?

2023. okt. 28. 14:00
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Én saját kútfőből nem szedném be. Csak ha doki mondja.


Egyebként ha egy baba el akar menni, oda szedhetsz bármit... a progi nem csodaszer. Az esetek 80%ban totál feleslegesen adják.


Én is vetéltem, utána terhességre sem kellett szednem.

2023. okt. 28. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Az előző is kémiai terhesség lett volna, ha ilyen hamar vége lett. Ez pont ez az eset, amiről írtam. Én nem szeretném kitolni a ciklusom, mert ha nincs progihiány, egyébként is elmenne, viszont a progi miatt nem tud megjönni.

Ebben viszont nem dönthetek helyetted, a te felelősséged, én csak azt írtam le, hogy én mit csinálnék.

Én megvárnám, és a hívás előtt reggel tesztelnék még egyet, ugyanolyannal, mint ma, hogy lássam erősödik-e, úgy mondanám a dokimnak is. Ha semmit nem erősödik vagy gyengül, akkor valószínűleg kémiai és nem mentené meg a progi. Ha erősödött, akkor viszont elkezdeném a doki egyetértésével.

#1

2023. okt. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Rendben

Koszonom szepen a valaszaitok

Mindenkepp inkabb egyeztetek akkor az orvossal ha o is ugy gondolja akkor elkezdtem

Koszonom megegyszer

2023. okt. 28. 14:17
 6/9 anonim ***** válasza:

Nincs mit. Azért majd remélem, megírod, mi lett. Drukkolok, hogy sikerüljön!🤞

#1,4

2023. okt. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Mindenkepp jelentkezek 😊

En is nagyon remelem hogy ezuttal nem lesz semmi gond 🤞🙏

Koszonom megegyszer 😘

2023. okt. 28. 15:41
 8/9 anonim ***** válasza:
55%

Nyugi, 2x nem üt oda a ménkű🤣

Jó, persze ez nem igaz, de szinte minden nőnek kémia az 1.terhessége, csak nem tud róla. Azt mondják, akkor gyakorol a szervezet, de élesben már jól fog menni.Bízzál benne!

#6

2023. okt. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Koszonom nagyon aranyos vagy ❤️

Nagyon bizom bizom benne 🤞🤞

Remelem minden rendben lesz 🤞🍀🙏

2023. okt. 28. 16:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!