Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Ovu előtt 4 nappal voltunk együtt. Együttlét után kB 1 hétre arra keltem reggel, hogy enyhén görcsöl a hasam alja, és valamiért úgy éreztem, hogy terhes vagyok. Ez a tompa görcs alhasi feszülés azóta majdnem mindennapos. Teszteltem többet is. Aznap is mikor fel keltem, pár nap múlva megint és az utolsót a menzesz előtt 4 nappal. Az összes negatív lett. El fogadtam, hogy ez nem jött össze. Majd most ott tartok 3 napja késik. Mivel van amikor nem pontos így nem akartam megint tesztet csinálni, várva hátha megjön. Főleg mivel le mondtam arról, hogy ebből baba lesz. Mai napra a mellbimbóim érzékenyek lettek, és már a harmadik nap kelek hasmenéssel. Megint kicsit el kezdtem reménykedni hátha mégis. Van esély rá, hogy a teszt 4 nappal menzesz előtt még nem mutat pozitívat? A leghosszabb ciklusom 32 nap volt. Az szerdán lesz. Ha addig se jön meg érdemes lenne újra tesztelnem, vagy mivel negatív lett az utolsó, így várjam amíg meg jön?
2023. okt. 29. 18:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
4 nappal menstruáció előtt nem kell pozitívnak lennie a tesztnek terhesség esetén, felesleges is volt tesztelni. Most, hogy már 3 napja késik, viszont lenne értelme, mert csak abból fog kiderülni. Én nem tudom megmondani neked, más sem. Nem kizárt, hogy amiatt késik, ha ez érdekelt.
2023. okt. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
66%
Azért nem jött össze mert ovu elött 4 nappal történt az aktus.Vannak spermák amik nem élnek el a nagykönyvben megírt 5 napig. Most érdemes tesztelned mert már 3 napja megkellett volna jönnie.Egyébként mi 3 hónapig próbálkoztunk pontosan ovu elött meg ovukor voltunk együtt mégsem fogant meg elsőre a baba.A te esetedben 4 nappal ovu elött oké hogy van rá esély( legyen is nem azt mondom hogy ne) de kisebb az esély hogy 4 napig túlél az a sperma odabennt.De szoritok minden esetre.De ha nem lenne belőle semmi ezt muszály figyelembe venned h pont ovukor legyetek együtt
2023. okt. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Csak arra voltam kíváncsi, hogy a negatív tesztek után lehetséges e még. Ezen esetben, holnap reggel tesztel kezdem a napot. Az biztosra meg mondja. Feleslegesen nem akartam tesztet venni, mert mint írtam, volt már, hogy hosszabb lett a ciklusom.
2023. okt. 29. 19:47
 4/7 anonim ***** válasza:
66%
Ha valóban 3 napja késik a menzeszed és negatív a teszted akkor az sajnos az is marad :( Na jó megnyugvás képpen Én tesztelnék egy olcsóbb teszttel 1 hét mulva ha nem jönne meg.. Akkor már tutira kimutatná ha ez esetben a ciklusod nem pontos lett volna.
2023. okt. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Örülnénk egy babának, de nem vagyunk rá állva a témára. Két hónapja volt az esküvőnk azóta vagyunk együtt védekezés nélkül. Egyelőre úgy állunk a dologhoz, hogy ha jön boldogok leszünk, de nem kimondottan arra hajtunk. Én kezdtem csak bele élni magam, miután a fura érzésre keltem reggel.
2023. okt. 29. 19:51
 6/7 anonim ***** válasza:
Teszteltél azóta?
2023. okt. 31. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem teszteltem. Nőgyógyásznál voltam. Egy ciszta állt a háttérbe. Mondta, hogy várjuk meg míg megjön, és után menjek vissza. Tini koromban volt már ilyenem, szerencsére akkor a menstruáció alatt el is tűnt. Remélem most is így lesz.
2023. nov. 3. 04:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!