Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lekestem az ovulaciot?

Lekestem az ovulaciot?

Figyelt kérdés
Tegnap kezdtem el tesztelni es mar eleg eross volt a csik,mult honapban ezutan kovetkezett a "peak" csikom,de ma halvanyabb lett a teszt(ugyanazt a fajta tesztet hasznaltam). Valoszinuleg akkor 31-diken(vagy 30) lehetett az ovulaciom.parommal 27-28-31 es tegnap voltunk egyutt. Ciklusaimat nezve nem gondoltam hogy ilyen hamar lesz. Ugye van esely ra hogy igyis osszejon?
2023. nov. 2. 12:46
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Az ovulációs teszt a peteérés előtti 24-36 órában mutat pozitív eredményt, amikor a luteinizáló hormon szintje jelentősen megemelkedik.
2023. nov. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Most mi a kérdés? Ma halvány a teszted ergó bekövetkezett az ovuláció. A pároddal együtt voltál 31.én azaz tegnapelött.Az időzítés jó persze a spermák elélnek 3-5 napig.Itt 2 napról van szó. Nem késted le az ovut. Vagy összejött vagy nem.Erre senki nem tudja a választ.Csak annyi hogy a spermák és a kiszabadult petesejt jókor voltak/ vannak jó helyen a megtermékenyüléshez.Én 3 hó után estem teherbe mind a 3ciklusban ovulációkor volt szex mégsem fogant meg az első hónapban.
2023. nov. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!