Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha a teszt pozitiv de nincs...

Ha a teszt pozitiv de nincs semmi folyasom,attol meg van Ovulacio igaz?

Figyelt kérdés

Ma teszteltem pozitiv tesztet,viszont semmilyen folyasom nincs. Maskor szokott lenni. Attol meg ha pozitiv az ovu teszt, van ovulacio nem,igaz?

[link]



nov. 5. 15:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, attól még lehet. Én se tapasztaltam minden ovulációnál azt a tipikus tojásfehérje jellegű folyást. Meg egyébként is a méhnyaknyákoz kellene nézni, nem a hüvelyi folyást.
nov. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze.nekem 1 héttel ovu elött volt folyás..Ovukor épp hogy alig vagy semmi.
nov. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Dettó mint a kettes. Nyák az volt, csak éppen 1 héttel pozitív ovuteszt előtt. Akkor meg semmi.
nov. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem is ovu előtt szokott lenni. Se a pozitív teszt, se a folyás nem igazolja, hogy volt is ovud, ahogy ezek hiánya se mutatja biztosra, hogy nem🤷🏼‍♀️
nov. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Mult honapban is osszejott a terhesseg ovu tesztet kovetve. Remelem most is osszejon es jo kimenetele lesz
nov. 5. 19:53
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem minden hónapban szokott lenni termékeny nyákom félidőtajt, aztán amikor a kisbabám fogant, abban a hónapban épp nem tapasztaltam termékeny nyákot... Meg is voltam róla győződve, hogy anovulációs ciklusom volt és azért késik a menzim (ovu tesztet nem csináltam, nem is homeroztem)
nov. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!