Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Extra halvány Facelle teszt...

Extra halvány Facelle teszt tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ma egy napközbeni 10-es tesztet csináltam (kb másfél óra telt el a pisilés előtt, ez most jutott csak eszembe, elfelejtettem hogy mikor voltam wc-n 😂), mert már 3 napja késik, érzékeny a mellbimbóm, és ma elkezdődött egyfajta folyás, ami a tipikusan csak az első terhességemnél jelentkezett ilyentájt. Most már össze vagyok zavarodva, lehet hogy később volt az ovum, mint gondoltam. Ha igen, akkor legalább a 12. dpo-n kell lennem. Tételezzük fel, hogy ott tartok. 12. dpo-n nektek hogy nézett ki a Facelle? Volt már kémiaim, úgyhogy fel vagyok készülve minden eshetőségre, nem fog földhöz vágni ha úgy van, és 2 nap múlva tesztelek újra, ha nem jön meg. Csatolok képet a tesztről. Nagyon rossz fényviszonyok vannak itt, bocsi. Ez a kép száradás után készült, frissen jobban látszott rajta a második csík, ami egy percen belül megjelent és rózsaszín volt.
nov. 5. 13:28
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
nov. 5. 13:29
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Igy nézett ki nekem is 11.-12.dpon. A facelle ilyen ha terhes az ember és még korán csinálta. Azért még ne bízd el magad de halkan már lehet gratulálni.

Sajna nekem legutóbb nem sikertörténet lett a vége. Szorítok.

nov. 5. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy megosztottad a tapasztalatodat, és sajnálom, hogy nem lett pozitív a te sztorid vége :( Az elbízástól messze vagyok, nem vagyok az a fajta ember :) Főleg, ha csak ilyen haloványka tesztet tudok felmutatni :)
nov. 5. 13:39
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem sok összefüggés van a csíkok erőssége és a hcg között.

Első terhességemnél 17. dpo-n csináltam predit, ugyanolyan erős volt, mint kontroll. Kémiai lett.

Most 14. dpo-n első vizeletből csináltam egy 25-ös x-epilt, azon majdhogynem bele kellett képzelni a csíkot, meg egy 10-es one stepet, az is full halvány volt. A férjem mondta is, hogy ő ezt nem nagyon venné pozitívnak.

(Mondjuk szerintem egyértelmű a két csík, de nagyon halvány).

Még aznap csináltattam egy hcg vérvételt, amikor a tesztek készültek , 126 lett:D

nov. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Érdekes, amit mondasz :) Mindenesetre nem megyek még vérvételre, de jó tudni, hogy 126-os hcg mellett is lehet halvány a teszt :D 2 nap múlva meglátom, hogy erősödik-e a csík. Sok sikert neked, remélem minden jól alakul a mostani terhességednél :)
nov. 5. 14:00
 6/15 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen volt a facelle,nem várt előtt 2-3 nappal :) majd írj a fejleményekről!
nov. 6. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Ma reggel is megcsináltam, gondoltam reggeliből csak jobb lesz. De ugyanolyan lepkefing :( Ezek után én már nem nagyon reménykedek, őszintén szólva. "Várom" a menstruációt, és bízom benne, hogy a következő nekifutás sikeres lesz.
nov. 6. 18:04
 8/15 anonim ***** válasza:

Azért ne add fel. 2 vagyok, nekem ma volt a 12. Dpo. Nekem is lett egy nagyon gyenge halvány 2. csíkom. Szintén azt várom mikor jön meg. Full reményvesztett vagyok.


Én sajna az elmúlt évben 2 alkalommal szivtam meg. Nekem erős volt a teszt nagyon is.. aztán veszteség lett a vége mindannyiszor. Egyszer egy korai sp.ab. aztán ikrekkel missed ab., amit műtéttel kellett befejezni. Én is úgy érzem, hogy megint meg fog jönni, nem bízom már a csodában, de ha lenne merszem elmondani valakinek is a barátaim közül, hogy milyen negatív vagyok megint, akkor biztos le lennék osztva hogy ne legyek már ilyen magammal. Szóval ne legyünk ilyenek. Én szorítok neked, te meg gondolj rám. 🤍 Hátha..

nov. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Nekem megjött reggel, természetesen. Nem is számítottam másra. Én ezt mondjuk nem negativitásnak mondanám, csak realizmusnak. A magam részéről legalábbis. Most én pár hónap erejéig elengedem ezt a gyermek témát, feltöltődök, amennyire tudok :) Remélem te jobb hírekkel szolgàlhatsz. Írj majd :)
nov. 7. 12:32
 10/15 anonim ***** válasza:
:) nekem is megjött reggelre 🫣😂🤦 nem baj majd legközelebb.. úgyis utáltam volna nyár közepén szülni 🙈
nov. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!